Категорії Інформація
Каси Додати подію
Бій за Україну
13 жовтня 2022

Бій за Україну

Ціна: 200-600 грн

Київський національний академічний театр оперети
вул. Велика Васильківська, 53/3
Купити квиток
200-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Бій за Україну"

13 жовт., четвер

Про подію

13 жовтня, напередодні таких важливих для нашого народу свят - Дня захисників України, Покрови Пречистої Богородиці та Дня Українського козацтва - Національний Президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка презентують спільний мистецький проєкт «Бій за Україну» на сцені Київсьгого національного академічного театру Оперети.

Мистецький проєкт «Бій за Україну» — це один із проявів нашої боротьби на культурному фронті. Поки наші захисники і захисниці боронять нас на передовій, ми тримаємо тил, готуючи та реалізовуючи культурні продукти і підтримуючи бойовий дух.

Національний Президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати нескорену націю і зібрати кошти на підтримку ЗСУ та подякувати країнам, які разом з нами на шляху до перемоги.

Учасники: Національний президентський оркестр (художній керівник -народний артист України Анатолій Молотай, диригент - підполковник Максим Гусак), солісти - Вікторія Осадчук, Сергій Гурець, актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, Хор Felicio (художній керівник — Наталія Байдак) і неймовірний український вокальний дует народних артисток України Сестри Тельнюк.

Ведучий – заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Постановка н.а.України лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислава Держипільського.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код