Рус Укр Eng
Категорії Інформація
25 грудня 2021 - 01 січня 2022

Білосніжка

Ціна: 100-399 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "Білосніжка"

25 груд., субота
26 груд., неділя
27 груд., понеділок
28 груд., вівторок
29 груд., середа
30 груд., четвер
01 січ., субота

Про подію

“Білосніжка і сім гномів” в Києві!

З 25 по 30 грудня 2021 року у Жовтневому палаці відбудеться  балет “Білосніжка і сім гномів” в Києві за участі танцівників Національної опери України Станіслава Ольшанського та  Анни Стоянової. Головні ролі у чудовій казці виконають видатні артисти балетного мистецтва. Білосніжка у виконанні Анни вже підкорила європейських глядачів під час гастролей. А Станіслав Ольшанський нещодавно переміг на престижному міжнародному конкурсі у Південній Кореї. Його природний аристократизм якомога краще розкриється у ролі Принца.

Балет за участі Анни Стоянової і Станіслава Ольшанського

Балет “Білосніжка і сім гномів” поставлений за відомою казкою Братів Грімм на музику польського композитора Богдана Павловського. Глядачі потрапляють ніби у Диснеївський мультфільм, знайомий багатьом ще з дитинства. Яскраві декорації та костюми, неймовірна музика і звичайно, майстерне виконання танцівників, не залишать байдужим жодного глядача у залі.

Щоб потрапити на балет “Білосніжка і сім гномів” у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти всією родиною в Києві? На балет “Білосніжка і сім гномів”!

  1. Зануритись в атмосферу справжньої казки
  2. Побачити віртуозне виконання найкращих танцівників
  3. Провести чудовий передноворічний час разом
Попереднє замовлення