Категорії Інформація
Каси Додати подію
Брамс і Сильвестров
18 лютого 2023

Брамс і Сильвестров

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250 грн

Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)
вул. Межигірська, 2

Про подію

Концертна програма Національного будинку музики

Тривалість концерту – 1 год 15 хв

Місце проведення: Art-сцена

Виконавці

Камерний ансамбль NotaBene Camber Group

у складі:

Максим Грінченко (скрипка)

Андрій Павлов (скрипка)

Ігор Завгородній (альт)

Артем Полуденний (віолончель)

Юрій Немировський (кларнет)

У програмі:

- Йоганнес Брамс

Кларнетовий квінтет сі мінор, ор.115

- Валентин Сильвестров

Квартет no.1 (1974)

Про концерт

Квінтет для кларнета – один із останніх творів Йоганесса Брамса, який він написав після несподіваного оголошення про завершення композиторської кар’єри.

У 1890 році, закінчивши Струнний квінтет соль мажор, 57-річний Брамс несподівано оголосив, що його творча діяльність підійшла до фіналу і решту днів він проведе відпочиваючи. Однак його думка змінилася після візиту до Майнінгена, де він почув дивовижну гру кларнетиста Річарда Мюльфельда. Отримані враження надихнули Брамса повернутися до композиторської діяльності і написати низку творів для кларнетa, серед яких Квінтет займає чи не найважливіше місце.

Багато хто стверджує, що Квінтет для кларнета взагалі є найкращим камерним твором Брамса. Справді, у творі втілений широкий спектр емоційних станів та афектів, з його глибоким смутком, епічністю та мерехтливістю.

Перший струнний квартет Валентина Сильвестрова дещо римується з твором Брамса своєю лірикою і глибокою змістовністю монологічного висловлення.

Написаний у 1974 році на межі авангарду та поставангарду, він вважається одним із найуспішніших і найпопулярніших творів українського композитора. Музика Квартету відрізняється яскравим внутрішнім динамізмом та образним контрастом розділів.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код