Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
BRO! Fest GREEN GREY, ВВ (Олег Скрипка), Скрябін
24 серпня

BRO! Fest GREEN GREY, ВВ (Олег Скрипка), Скрябін

Ціна: 3290-8390 грн

Готельний комплекс «БРАТИСЛАВА»
вул. Андрія Малишка, 1
Купити квиток
3290-8390 грн
Купити квиток

Квитки на "BRO! Fest GREEN GREY, ВВ (Олег Скрипка), Скрябін"

Тривалість події — 120 хвилин.
24 серп., понеділок
17:00
3290-8390 грн
Купити квиток

Про подію

Рок легенди на фестивалі BRO Fest в День Незалежності України

Все рок-легенди разом: в День Незалежності України відбудеться фестиваль BRO! Fest

24 серпня, в День Незалежності України, легенди українського року зберуться на BRO! FEST, щоб зіграти шестигодинний вертикальний концерт.

Ініціатор BRO! FEST - Diezel з легендарної групи GreenGrey, які запатентували новий в світі формат концертів - вертикальний концерт. Сцена буде розташована на даху корпусу готелю «Братислава», а глядачі розташуються на балконах номерів в сусідній будівлі, дотримуючись усіх правил карантину (групи людей не більше чотирьох чоловік і дистанція в 1,5 м).

Diezel збере знакових рок-артистів української сцени, які за роки незалежності України стали легендами, а їх імена знає кожен. Вже відома частина лайнап, на фестивалі виступлять: GreenGrey, VopliVidoplyasova і «Скрябін». Всього вBRO! FESTбудут брати участь вісім легендарних груп.

«Всіх своїх друзів я називаю« бро », тому вирішив зібрати своїх бро, легенд української рок-музики в особливий день для України, на День Незалежності, і влаштувати справжній рок-фестиваль BRO! Fest. Це буде унікальний фестиваль, з неймовірним саундом, вибуховим Вайб і культовими піснями Незалежної України », - поділився Diezel.

7 червня в столиці пройшов перший в світі вертикальний концерт групи GreenGrey з нагоди їх двадцять восьмого Дня народження.

Попереднє замовлення