Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
29 вересня

Business Stand Up: ТОПовые шутки от ТОП-менеджеров

Ціна: 750-1850 грн

Freedom Hall (Фрідом Холл)
м. Київ, вул. Кирилівська, 134
Купити квиток
750-1850 грн
Купити квиток

Квитки на "Business Stand Up: ТОПовые шутки от ТОП-менеджеров"

29 вер., вівторок

Про подію

Business Stand Up: топові жарти від ТОП-менеджерів

І знову бізнес-стендап на сцені Freedom Hall, 29 сентября о 19:00. Спікери не професійні коміки, але професійні підприємці. Почуття гумору, як правило, ознака високого рівня інтелекту, тому не дивно, що ТОП-менеджери можуть не тільки керувати корпораціями, а й дотепно жартувати, іронізувати і розкривати свій досвід через курйозні історії.

Адже якщо комік може бути президентом, то чому підприємець не може стати на один вечір стендапером ?!

Чи згодні, тоді приходьте 29 вересня на Business Stand Up в Freedom Hall.

Ведучий - Валерій Жидков (Тамбовський Вовк), а також відомі українські підприємці і Топи:

  • Євген Клопотенко, співзасновник ресторану «100 років тому вперед», засновник компанії «Гастромайстерня Confiture», кулінарний експерт програми «Сніданок з 1 + 1».
  • Тетяна Лукінюк, генеральний директор Red Bull, засновник Kyiv Bookworms Club, викладач бізнес-шкіл, будувала бренди та продажу компаній Coca-Cola, Oriflame, SUN InBev, Mars.
  • Євген Кудрявченко, творець однієї з кращих світових веб-студій Vintage Production, в портфоліо якої проекти для Sony Ericsson, Johnson & Johnson, Tetra Pak, Oberig, ДІЯ та інші.
  • Анна Петрова, серійний підприємець, засновник і директор Startup Ukraine і Selfmade Woman Community автор конференції Enterpreholic! і бізнес-табору Made in Ukraine.
  • Олександр Порядченко, засновник і співвласник квиткового оператора Kontramarka.ua, ідеолог музичного лейблу Kontramarka.
  • Анастасія Давидова, бізнес-консультант, голова The CMO Club CIS, екс-CMO Multiplex і DIM Group, займала ключові позиції в агентствах TABASCO, Young & Rubicam, Saatchi & Saatchi.
  • Максим Радуцький, засновник City Beach Club і «O!» deserty, співзасновник event-агенції «Obrani», партнер мережі приватних пансіонатів для літніх людей «Срібний вік».
  • Євген Артюхов, співвласник юридичної компанії ASA GROUP, адвокат з 16-річним досвідом, експерт в структуруванні та упаковці бізнес партнерств.
  • Володимир Дегтярьов, співвласник і директор PR-агентства Newsfront, автор курсу «Особистий бренд», серед клієнтів Нова Пошта, Lenovo, Сільпо, Альфа-Банк і багато інших.

Не пропусти!

Попереднє замовлення