Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Бывший сын
24 вересня 2021

Бывший сын

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200-550 грн

Сцена 6 (Національний центр Олександра Довженка)
м. Київ, вул. Васильківська, 1

Про подію

“Колишній син” в Києві!

24 вересня 2021 року  на майданчику “Сцена 6” в Національному центрі Олександра Довженка відбудеться вистава “Колишній син” в Києві від Білоруського сучасного художнього театру за кордоном. Виставу поставлено за мотивами однойменного твору Саші Філіпенко. Події у ньому розгортаються ще 20 років тому, але вони, як не дивно, співзвучні тому, що відбувається у Білорусії зараз, особливо на хвилі політичної еміграції. Адже, як зазначав сам автор, його роман - це спроба зрозуміти, що робить громадян колишніми по відношенню до своєї держави.

Вистава білоруського сучасного театру

В одному просторі і часі зійшлися представники трьох поколінь на зламі епох. Оточуюча дійсність і особисті прагнення ставлять перед усіма героями важкі, але важливі запитання. Чи відповідальні ми за свою країну? Чи варто спробувати змінити неминуче? На що ми готові піти заради власної свободи і кохання? Чи здатні громадяни взагалі прокинутись від омани минулого, у якій звикли існувати? Поїхати чи залишитись?

Щоб потрапити на виставу “Колишній син” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

На яку виставу піти в Києві? “Колишній син”!

  1. Вистава білоруського театру
  2. Актуальні питання сьогодення

Режисер: Володимир Ушаков

Вистава йде білоруською та російською мовами.

Попереднє замовлення