Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
14 лютого 2022

Чарівний вечір з класикою

Ціна: 300-600 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
Купити квиток
300-600 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Чарівний вечір з класикою"

Тривалість події — 90 хвилин.
14 лют., понеділок

Про подію

Чарівний вечір із класикою у Києві!

14 лютого 2022 року у столичному Будинку Архітектора пройде особливий святковий концерт “Чарівний вечір із класикою” у Києві. У День усіх закоханих по-справжньому приємно порадувати своїх друзів та близьких теплими словами, невеликими презентами. Ось і глядачі нашого концерту не залишаться без усіляких сюрпризів. Буде дуже багато музичних шедеврів від найвідоміших світових композиторів і улюблених уривків з їхніх творів. Романтичну святкову атмосферу допоможе втілити один із найбільш висококласних українських камерних колективів – Національний ансамбль солістів «Київська камерата» під керівництвом лауреата Премії ім. Шевченка, народного артиста України Валерія Матюхіна.

Музичне шоу із водною анімацією

Вишенькою на торті нашого музичного вечора стане унікальна за своєю неймовірною видовищністю вистава – художня водна анімація. Якщо вам ще не доводилося бачити втілення фантастичної техніки ебру, мистецтва водного живопису, що сягає корінням у віки, ви просто не відразу повірите побаченому. На вас чекає феєрія яскравих фарб, які сплітатимуться в запаморочливому танці прямо на ваших очах і подарують незабутню палітру вражень. Найдивовижніші романтичні фантазії оживуть цього вечора спеціально для наших гостей.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на “Чарівний вечір з класикою”  у Києві, купуйте квитки у нас на сайті та в касах міста. Ще більше концертів та святкових заходів в афіші Києва дивіться у стрічці Контрамарки.

Куди піти парі у День святого Валентина у Києві? На чарівний вечір із класикою!

  1. Унікальне мистецтво малюнку ебру
  2. Один із найкращих камерних оркестрів
  3. Твори видатних композиторів
Попереднє замовлення