Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Час кохати
10 лютого 2022

Час кохати

Ціна: 470-780 грн

Freedom Hall (Фрідом Холл)
м. Київ, вул. Кирилівська, 134
Купити квиток
470-780 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Час кохати"

10 лют., четвер

Про подію

Знайти своє щастя, жіноче, одній з головних героїнь п'єси Тетяні судилося виключно завдяки випадку. На думку спадають паралелі з «Іронії долі». Та ж зима, передноворічний настрій, помилково постукали в двері...

Наша історія – це зворушлива і забавна «іронія долі».

Її сюжет простий: в одній квартирі «прикуті одна до одної» живуть дві жінки – мати і дочка. Одна вже наближається до заходу свого життя, друга давно переступила вік, коли закохуються, створюють сім'ю, народжують дітей. Одній не дозволяє вийти в світ інвалідне крісло, інший – бажання розділити з матір'ю її самотність.

Але одного прекрасного дня, напередодні Нового року, трапляється диво. Нічого магічного або казкового – просто в їхнє життя вторгається нова людина...

І цього було достатньо, щоб їхні долі круто змінилися. Взаємовідносини між матір'ю і дочкою, чоловіком і жінкою, сімейне життя, самотність, покарання за вчинений проступок – теми, порушені автором.

Усе можливо, якщо дозволити собі повірити в щастя, якщо дуже любити людей і бути готовим до самопожертви заради порятунку іншої людини. Тепла, наповнена любов'ю історія, яка допоможе дуже багатьом зігрітися від холоду життя, повірити в краще і ще раз переконатися в тому, що дива бувають.

Це не казка для дорослих – це просто наше життя, розказане добрими людьми для добрих людей.

Насолоджуйтеся!

Попереднє замовлення