Рус Укр Eng
16 січня 2019

Чорний квадрат. Медовий місяць

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
150 грн

Caribbean Club
м. Kиїв, вул. Симона Петлюри, 4

Про подію

Вистава за однойменною п’єсою Габріелла Баріллі. Дуже жіночий спектакль, але, звичайно про нас — чоловіків.

Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваним і закономірним висновків….

Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк, про одне фаллоіммітатор…

Лора — впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки — лише іграшки в її руках.

Катя — успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка до сих пір вірить в казкові happy ends, і все ще чекає свого принца.

Валя — персонаж, який несподіваним чином змінює весь хід подій п’єси. Сім років вона розігрувала спектакль під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить — свобода, свобода, свобода!!! Але… через два тижні життя подруг докорінно змінюється.

Георгій — він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.

Вистава не призначений для людей з святенницьким ставленням до світу. Кілька разів використовується ненормативна лексика.

Рекомендується до відвідування з близькими подругами або люблячими парами.

Попереднє замовлення