Категорії Інформація
Каси Додати подію
Charity Party  “United By Dream”!
18 лютого 2024

Charity Party “United By Dream”!

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 500 грн

Pepper's Club
вул. Князів Острозьких, 8, корпус 7

Про подію

Зустрічайте новий модний формат подій - Charity Party “United By Dream”!

18.02.2024

18.00

Pepper’s Club (Київ, вул. Князів Острозьких, 8, метро Арсенальна)

18 лютого 2024 року на сцені одного із найпопулярніших музичних майданчиків столиці України “Pepper’s Club” відбудеться Charity Party “Об'єднані мрією” (United By Dream)!

На вас чекає неймовірна атмосфера найпопулярнішого музичного конкурсу Європи - Євробачення, який об'єднує мільйони шанувальників музики! Ви проведете незабутній вечір в колі найвпізнаваніших артистів - зірок українського Євробачення та спеціально запрошених гостей - відомих блогерів, ведучих, журналістів, оглядачів та яскравих персон!

Українські артисти об’єднаються у незвичайні творчі колаборації із відомими українськими дизайнерами і моделями з особливими потребами та неймовірними історіями життя.

У всіх присутніх буде можливість наживо побачити яскраві виступи українських учасників Євробачення: ANKA, SKYLERR, NAHABA, YAGODY, KRYLATA, KISHE, SOWA тощо.

Список артистів поповнюється. Cлідкуйте за анонсами!

Крім усього, на вас чекає багато сюрпризів протягом вечора.

Подія буде мати благодійний характер. 100% коштів з благодійного аукціону буде передано на потреби наших захисників на донецькому напрямку, які виконують завдання у зоні бойових дій. Військова частина А0329 (1088 зведений підрозділ) Донецької обласної державної адміністрації, яка захищає наші кордони на краматорському напрямку, потребує термінового ремонту машини.

Долучимося до шляхетної справи разом!

Чекаємо на вас! Мрії мають збуватися!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код