Категорії Інформація
Каси Додати подію
Выберите зал
Театр
Київський національний академічний театр оперети57 Театр на Подолі109 Національна опера України ім. Т. Г. Шевченка11 Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки147 Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва)40 Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра 48 МЦКМ "Жовтневий палац" 13 Театр «Золоті Ворота»16 Будинок офіцерів Збройних сил України20 Театр «Колесо»51 Театр «Браво»15 Циганський театр «Романс»1 Freedom Hall (Фрідом Холл)1 Театр на Печерську25 Будинок Кіно3 Будинок Архітектора16 Театр «Сузір’я»34 Київський культурний кластер "Краків"2 Центральний Будинок художника1 Театр "Особистості"6 Театр Юного Глядача (ТЮГ)43 Театр «Берегиня»14 Сцена 6 2 Київський академічний театр ляльок34 Театр на Троєщині 12 Культурний центр «Арт-Братислава»4 Театр між трьох колон3 Театр на Михайлівській11 Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського15 Театр на Солом‘янці 2 Малий театр25 Будинок Актора10 Театр АКТОР10 Театр "МАЛАНКА"2 Театральний простір «CULT»3 F-Bar1 Київська фортеця8 Київський театр "Срібний острів"7 Національний Центр Театрального Мистецтва ім. Леся Курбаса (НЦТМ ім. Леся Курбаса)6 Підвал Культури2 Флоренция2 Національна музична академія Чайковського5 Центр Культури та Мистецтв НАУ2 ЦК «Святошин»1 Планетарій1
Планетарій
Конгрес-Хол (PRESIDENT HOTEL)
Конгрес-Хол (PRESIDENT HOTEL)

Знайдено: 0 подій

м. Київ, вул. Госпітальна, 12
Конгрес-Хол (PRESIDENT HOTEL)

Знайдено: 0 подій

Конгрес-хол - місце реалізації сміливих ідей

Приміщення Конгрес-холу в Києві, загальною площею 1000 м², дозволяє розташувати величезну кількість людей. Подібна ергономічність і комфортна обстановка стає ідеальним місцем для проведення різних презентацій, форумів, конференцій та конгресів. Обідня зона розташована окремо від конгрес-холу і займає площу в 400 квадратних метрів. Устаткування конгрес-холу відповідає останньому слову техніки, і покликане зробити будь-який захід максимально зручним гостей.

Відпочинок в робочому просторі

У розпорядженні клієнтів і учасників безкоштовна мережа Wi-Fi, аудіо-система, мультимедійний проектор, лазерна указка, а також розкладна сцена. Кожна подія, яка відбувається в Конгрес-холі, залишає за собою лише гарні враження, адже всі заходи проходять у продуктивній і комфортній обстановці.

Когрес-хол знаходиться в будівлі готелю "Космополитъ'", а також торгового центру "Космополіт". Це дозволяє включити в список послуг Конгрес-холу додаткові опції: проживання, шопінг та розваги на території комплексу. Швидше поспішайте скористатися можливістю відвідати одне з його численних заходів. Купити квиток в Конгрес-хол ви можете на нашому сайті. А щоб дізнатися про майбутні події вашого міста - слідкуйте за оновленнями на афіші Києва.

©utk

Афіша
За Вашим запитом нічого не знайдено

Конгрес-Хол (PRESIDENT HOTEL) у Києві: репертуар (2024)

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код