Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
23 січня 2022

Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 490 - 750 грн

Freedom Hall (Фрідом Холл)
м. Київ, вул. Кирилівська, 134

Про подію

"25 хвилин до і після sexу" у Києві!

23 січня 2022 року на майданчику Freedom Hall (Фрідом Хол) пройде доросла  комедія "25 хвилин до і після sexу" у Києві від театру "Чорний квадрат". Збираємо ментально дорослих, психічно стабільних і неупереджених, щоб поговорити про Це. Цілих 25 хвилин проходить у ритуальних залицяннях, швидкоплинних натяках, легкому флірті та вербальних "погладжуваннях" до того, як перейти безпосередньо до Цього. Адже потрібна всього пара  миттєвостей, щоб обидві сторони всередині голови вже ухвалили рішення. І є ще інші 25 хвилин, які обов'язково наступають після...

Комедійний спектакль театру "Чорний квадрат"

Безумовно, є сто і один спосіб уникнути Цього витонченими шляхами, а то й просто випадково злити все в трубу ще на підступах. Так, йдеться саме про секс, але тут він не самоціль. Ви нервуєте, партнер переживає, у кожного довкола накручена маса батьківських установок, культурних стереотипів та іншої мішури. І це зовсім не допомагає, тому здорове почуття гумору і погляд з боку будуть вкрай корисні всім учасникам процесу.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на комедійну постановку "25 хвилин до та після sexу" у Києві, купуйте квитки на сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди запросити близьку людину у Києві? На спектакль "25 хвилин до та після sexу"!

  1. Життєві ситуації
  2. Делікатні питання
  3. З гумором та вогником
Попереднє замовлення