Рус Укр Eng
Категорії Інформація
ЧУВАКИ не святкують або UKRAINIAN
25 червня 2021

ЧУВАКИ не святкують або UKRAINIAN

Ціна: 300-550 грн

Сцена 6 (Національний центр Олександра Довженка)
м. Київ, вул. Васильківська, 1
Купити квиток
300-550 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ЧУВАКИ не святкують або UKRAINIAN"

25 черв., пʼятниця

Про подію

Шановні друзі! У зв'язку з введенням 20 березня карантинних обмежень у місті Київ, вимушені повідомити про перенесення вистави "Чуваки не святкують або «UKRAINIAN" у Києві з 25 квітня на 25 червня! Місце проведення та час залишаються незмінними! Всі придбані квитки дійсні! Дякуємо за розуміння. Чекаємо вас 25 червня, о 20:00 на Сцені 6.

ПРЕМ’ЄРА! Вистава “Чуваки не святкують, або Ukrainian”

Довгоочікувана прем’єра від театру “Ампулка”!  Перша вистава про війну на Донбасі  “Чуваки не святкують, або Ukrainian”. Але в центрі сюжету не сама війна, а життя одного українця.

Ukrainian - це вибух у театральному житті України! Чесна, відверта до болю, часом смішна, а іноді трагічна до сліз - ця вистава зачепить кожного. Бо вона про нас, українців, та наш час - трагічний, суперечливий, історичний.

Прем’єру поставив режисер Максим Голенко за творами Руслана Горового, де сам автор дебютує у головній ролі. Продюсер - Михайло Бондаренко, сценограф - Олеся Головач, художник - Нікіта Тітов.

Ви побачите те, про що всі знають, але мовчать.

Ми скажемо на чорне — чорне, а на біле — біле.

Війну назвемо війною, смерть — смертю, зраду — зрадою.

Зустрічайте нову класику - те, що скоро будуть вивчати у школах та переказувати дітям.

Гострий гумор Руслана Горового, брутальна реальність та людська тендітність створюють вибуховий коктейль вистави.

Емоції, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі «больового порогу свідомості» — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, беззахисність дитинства, батьківську любов і синівську самопожертву, непорушність віри у те, що все буде добре.

Життя як воно є… Вистава насичена яскравими подробицями людського існування, в якому кохання й ненависть, жага до життя та невідворотність смерті нерозривні й де кожний герой стикається з необхідністю зробити вибір.

Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика!

Попереднє замовлення