Рус Укр Eng
Дядечків сон
22 лютого - 20 квітня

Дядечків сон

25-180 грн

Театр російської драми ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Вибрати дату

Квитки на "Дядечків сон"

22 лют., пʼятниця
19 бер., вівторок
20 квіт., субота

Про подію

Вистава Дядечків сон знову в Києві!

30 листопада і 18 грудня в 19:00 в Театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві знову покажуть обожнюваний киянами спектакль «Дядечків сон» за мотивами повісті Достоєвського. Це доказ того, що класика дійсно вічна і як завжди актуальна. Тут є місце добрим жартів, чорного гумору, щирої любові і справжньої дружби. У вас є унікальна можливість відвідати виставу ще в 2018 році, плюс до цього ціни на квитки не високі - від 25 до 180 грн.

Про що вистава «Дядечків сон»?

Це типова історія з життя городян 19-20 століть, коли мати хоче видати свою дочку заміж за всяку ціну, але виключно на вигідних умовах за багатого залицяльника. І неважливо, скільки йому років, якої він національності, де живе і чим займається. Тільки б грошей давав побільше!


Тут є:

  • і серйозний, навіть трохи штучний, Князь К .;
  • і вимоглива і знає собі ціну Марія Москальова;
  • і романтична і готова до самопожертви Зінаїда Москальова.

Прекрасну і, згідно з відгуками глядачів, чесну гру акторів доповнюють класичні музичні твори, танцювальні елементи, яскраві костюми героїв, які, як ніби, реально ідеально збереглися з часів 19 століття. А настрій передає то спів основний актриси Зінаїди, то безглузді рухи Князя К., то гра світла.

Варто згадати, що це уявлення - спільна робота 2 театрів - ім. Лесі Українки та ім. Л. Варпаховського (з Канади). Їх тандем високо оцінили після вистави «Бабине літо», і ця чергова робота виявилася ще краще, яскравіше, емоційніше більш насиченою! Але основною перевагою театралізованої повісті є актори - заслужені і народні артисти України або РФ.

Головним постановником заходу є Г. Зіскін з Монреаля, за костюми відповідальна Е. Дробная, за сценографію - Д. Боровський, а за атмосферність, затишок і приємний музичний супровід відповідає А. Шнітке з Росії.

Купити або замовити квитки на захід можна вже сьогодні на сайті нашої афіші або офіційних точках продажів.

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99