Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Дами і гусари
10 червня 2022

Дами і гусари

Ціна: 250 грн

Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 5 (м. «Театральна»)
Купити квиток

Замовити квитки на "Дами і гусари"

10 черв., пʼятниця

Про подію

Дами і гусари

Олександр Фредро

П'єса «Дами і гусари» польського комедіографа і поета Олександра Фредро (1793-1876 рр.) належить до «золотого фонду» класичної літератури. 175 років вона не сходить зі сцен світового театру, надаючи можливість акторам і режисерам поринути у вишукану театральність, відчути витонченість польського гумору, в якому граціозність романтизму співіснує з легкою самоіронією.

Дія відбувається в маєтку Майора – затятого холостяка, який, зібравши добірне товариство бойових друзів, відгородившись від примарних принад життя, а власне, усього, що пов'язане із жіноцтвом, «бавиться» і відпочиває між походами. Спокійну, суто гусарську ідилію буквально висаджує в повітря приїзд цілої кавалькади жінок – кузин Майора на чолі з пані Оргоновою. З їхньою появою стале гусарське життя летить до дідька, маєток – лихоманить. І це все можна було б стерпіти, якби не підступний план кузин: одружити Майора на донці пані Оргонової – Зосі. Жінки розробляють тактику і стратегію: пані Диндальська опікується Капеланом, панна Анеля пускає бісиків Ротмістру, їхні служниці Юзя, Зузя, Фрузя також не втрачають часу марно... Поки жіноцтво приводить план у дію, Зося зустрічає поручика Едмунда і впізнає в ньому своє омріяне кохання...

Автори вистави на чолі із режисером-постановником, автором сценічної версії Юрієм Одиноким створили яскраве сценічне дійство, насичене легкістю акторської імпровізації, граціозністю пластично-танцювального малюнку, сповнене музики і вічних мрій про кохання.

У фіналі вистави звучить "Тетянин вальс" Тараса Жирка.

Автори

Режисер-постановник / Юрій Одинокий

Художник-постановник / Олексій Вакарчук

Художник по костюмах / Катерина Корнійчук

Композитор та аранжування / Іван Небесний

Музичний керівник / Володимир Гданський

Балетмейстер-постановник / Павло Івлюшкін

Хореограф-репетитор / Наталія Осипенко

Сценічні бої / Володимир Абазопуло

Консультант зі зброї / Олексій Паламаренко

Звукорежисер / Ярослав Антоненко, Дмитро Дроздов

Художник по світлу / Ярослав Марчук, Ганна Ваховська, Катерина Головань

Веде виставу / Дмитро Гуленко

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код