Категорії Інформація
Каси Додати подію
Давид Черкаський та його друзі. Спогади та перегляд фільму "Зірка Давида Черкаського"
09 жовтня 2022

Давид Черкаський та його друзі. Спогади та перегляд фільму "Зірка Давида Черкаського"

Ціна: 120-200 грн

Будинок Кіно
м. Київ, вул. Саксаганського, 6
Купити квиток
120-200 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Давид Черкаський та його друзі. Спогади та перегляд фільму "Зірка Давида Черкаського""

09 жовт., неділя

Про подію

12+

Діти до 5 років без надання окремого місця

"Давид Черкаський та його друзі. Спогади та перегляд фільму ""Зірка Давида Черкаського""

До дня народження видатного українського режисера-аніматора Давида Черкаського Кіноспільнота влаштовує вечір пам’яті, хоча веселому, талановитому, енергійному «Яничу», как його називали, більше би сподобалося слово «вечірка».

23 серпня цього року йому б виповнилося 90 років і це була б шалена вечірка, на якій би зібрався величезний натовп друзів та шанувальників. 13 вересня о 17-30 ми зробимо це у його улюбленому Будинку кіно, де досі, коли сідають за перший біля стійки столик у кафе, кажуть – за «його» столик.

Давид Черкаський - творець улюблених анімаційних мультсеріалів ""Пригоди капітана Врунгеля"", ""Доктор Айболіт"", ""Острів скарбів"", але шанувальники знають і про його менш відомі широкому загалу філософські стрічки.

Цей унікальний режисер не мав диплому художника, але відчував все настільки професійно, що надихав інших професіоналів. Так, він втягнув у анімацію відомого мультфільмами про козаків Володимира Дахна, а відомі аніматори Олександр Татарський, Ігор Ковальов, Наталія Марченкова, Ірина Смирнова та багато інших вважають його своїм вчителем. Другим батьком вважає його актор Віктор Андрієнко. Він і буде ведучим цього неймовірного вечора. У нього в гостях побувають… Втім, не будемо розкривати секрети. Приходьте та все побачите. Після спогадів друзів ми подивимося документальний фільм про майстра - «Зірка Давида Черкаського», а після фільму зможемо обговорити побачене.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код