Категорії Інформація
Каси Додати подію
05 квітня 2023

ДЕБЮССІ, ГАВРИЛЕЦЬ Нац.симф. оркестр України

Ціна: 250-400 грн

Національна філармонія України
м. Kиїв, Володимирський узвіз, 2
Купити квиток
250-400 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ДЕБЮССІ, ГАВРИЛЕЦЬ Нац.симф. оркестр України"

Тривалість події — 70 хвилин.
05 квіт., середа

Про подію

05.04.2023

ДЕБЮССІ ГАВРИЛЕЦЬ

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

Художній керівник і головний диригент – ВОЛОДИМИР СІРЕНКО

Соліст – ЮРІЙ НАБИТОВИЧ (кларнет)

Національний симфонічний оркестр України представить чарівну програму із творів сучасної української композиторки Ганни Гаврилець та найяскравішого представника європейського музичного імпресіонізму, французького класика ХХ століття Клода Дебюссі.

Симфонія «Паралелі» Ганни Гаврилець, створена 2008 року, – один із шедеврів композиторки для симфонічного оркестру. Використовуючи мінімум засобів музичної виразності, Гаврилець вдалося створити надзвичайно багату внутрішніми сенсами музику, зрозумілу як спеціалістам, так і широкій аудиторії. Вона заворожує своєю емоційністю та щирістю, не лишаючи байдужим нікого.

Перша рапсодія для кларнета з оркестром Клода Дебюссі написана 1910 року на замовлення Паризької консерваторії для її щорічних іспитів. Тобто твір є своєрідним тестом на перевірку професійних навиків студентів-кларнетистів консерваторії. Дебюссі ставить перед виконавцем надзвичайно складні завдання – від технічних «перешкод», випробування на витривалість та контролю дихання до різноманітних нюансів тону й інтонації. Рапсодія присвячена Просперу Мімару, видатному французькому кларнетисту, який був на той час професором кларнета в Паризькій консерваторії.

На завершення концерту прозвучить надзвичайно красива, живописна й колоритна, як і вся музика Дебюссі, Симфонічна сюїта «Весна».

Програма:

А. Гаврилець – «Паралелі» для симфонічного оркестру

К. Дебюссі – Рапсодія № 1 для кларнета з оркестром, L. 116.

– Симфонічна сюїта «Весна»

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код