Категорії Інформація
Каси Додати подію
07 липня 2024

День музики Мирослава Скорика. Особливий концерт

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7

Про подію

Мирослав СКОРИК- легенда української культури, музика якого сповнена глибокого відчуття краси.

Це буде особливий і незабутній концерт до дня народження Генія.

Готує цю подію команда Національної концертної агенції "UKR Artists" – головний організатор масштабних подій української класичної музики в нашій державі.

З перших нот у затишній залі Будинку Архітектора ви поринете у світ музики з епохальної кінострічки «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.

Далі на декілька хвилин потрапите до стародавнього міста Лева часів створення Речі Посполитої, адже звучатимуть «Три фантазії з Львівської табулатури XVI століття» – квінтесенції мистецтва середньовіччя.

У програмі прозвучить твір золотого репертуару всіх скрипалів України – "Карпатська рапсодія", яка магічно переносе вас до українських гір і твір-феєрія "Диптих", який сьогодні можна почути на кращих сценах світу.

І безумовно, безсмертна «Мелодія ля-мінор» Мирослава Скорика в одній з перших авторскій версії – для скрипки з оркестром.

Саме ця «Мелодія» сьогодні є духовним символом України, що об'єднує українців в усьому світі.

Родзинка концерту – два шедеври Мирослава Скорика:

Вокальний Цикл "До Музи", який виконає солістка Національної Опери України Тетяна Ганіна та дивовижна "Синхронізація" для саксофону і струнних, який прозвучить у виконанні одного з найвідоміших саксофоністів України професора, лауреата премії Лисенка, фундатора прославленого Київського Квартету саксофоністів – Юрія Василевича.

Концертну програму виконують музиканти найвідомішого камерного оркестру столиці – «Київські Солісти».

Разом з диригентом Національної Опери України Сергієм Голубничим вони влаштують грандіозне музичне свято, сповнене музичною магією та відчуттям національної гордості.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код