Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
16 січня 2022

Детективна мелодрама «Free Love»

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 200 грн

Київська фортеця
бульвар Лесі Українки 12-14

Про подію

FREE LOVE в Києві!

У “Київській фортеці” відбудеться вистава FREE LOVE в Києві. Ця постановка - спільна робота театру “Маскам Рад”  і театру «VERITAS». В основі п’єси -твір відомого письменника Валерія Брюсова.

Питання вільного кохання турбуватиме суспільство у всі часи. Яке воно - вільне кохання? Чи справді це джерело неймовірного задоволення, чи є інший бік, який вимагає певної жертви? І чим ладен пожертвувати кожен з нас заради омріяної насолоди?

Вистава-детектив для дорослих

На глядачів чекає справжній мелодраматичний детектив і звичайно, не обійдеться без рокової жінки з глибокими очима і червоними губами. Чоловіки линуть до неї, як метелики до світла, однак ніхто не залишається надовго. Хіба на сторінках щоденника.

Валерія Брюсов - визнаний майстер слова і представник російського модерну. Його героїня -  жінка, чиїми думками і словами керує автор- чоловік. Тому її репліки не такі вже і передбачувані, особливо на адресу інших жінок. П’єса епатаж і п’єса одкровення. Смілива постановка твору, за яким вже неодноразово знімали кіно. Проте на сцені театру це відбувається вперше.

Щоб потрапити на спектакль «FREE LOVE» в Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ще більше вистав у афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Яку сміливу виставу подивитись в Києві? Мелодраму і детектив «FREE LOVE»!

 1. Інтригуюча постановка
 2. Напружені переживання
 3. Гострі емоції від побаченого
 • Спільний проект театру «Маскам Рад» з НІАМ «Київська фортеця» та Театру «VERITAS».
 • Автор ідеї, сценографії, постановки і п’єси «FREE LOVE» за мотивами повісті Валерія Брюсова «Останні сторінки щоденника жінки» — Інна Гончарова
 • Режисер - Олександра Кравченко
 • У виставі використано музику Сергія Рахманінова
 • Виставу поставлено з урахуванням показу для максимум 35–40 глядачів, незалежно від величини залу для глядачів і кількості місць в залі.
 • Перша прем’єра вистави відбулася 14 червня 2018 року в Київська фортеця
 • УВАГА: вистава тільки для дорослих. У ньому відсутні нецензурна лексика, сцени сексу і насильства, проте, ми наполягаємо, що вистава для 18+
 • Як нас знайти: вхід з бульвару Лесі Українки між будинками 12 і 14, будівля підковою, перші двері від бульвару Лесі Українки в біло-жовто-чорну смужку
Попереднє замовлення