Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 грудня 2023

Точки перетину

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ФІЛАРМОНІЯ»
Ціна: 350-400 грн

Національна філармонія України
м. Kиїв, Володимирський узвіз, 2

Про подію

Точки перетину: концерт нової симфонічної музики

Фінальний концерт Диригентського воркшопу нової музики з Етьєном Гааном (Франція)

Диригентський воркшоп нової музики, організований Студентським науково-творчим товариством Octopus з метою створення майданчика для обміну досвідом молодих музикантів, які прагнуть виконувати сучасну симфонічну музику.

Концерт «Точки перетину» — його завершальна стадія.

Ідея перетину у концерті втілюється на різних рівнях. Поєднуються західноєвропейська та українська виконавські традиції в особах музикантів, які стануть за оркестр.

У програмі концерту перетинається українська та західна композиторські школи. Такі перетини дозволяють виявити своєрідність усіх учасників творчої співпраці, а разом з тим продемонструвати органічну спільність української та європейської музики, відкритість до діалогу та співтворчості.

Програма:

Джулія Вулф. Фонтан Молодості (2019)

Унсук Чин. Танець струн (2020)

Максим Коломієць. Еспенбаум (2021)

Етьєн Гаан. Розжарення (2021)

Фаусто Ромітеллі. Радіо мертвого міста (2003)

Національний президентський оркестр

Диригенти: Наталя Кіричук, Олег Чаплинський, Катерина Косецька, Денис Олійник

Модераторка: Тетяна Новицька

Ментор воркшопу — Етьєн Гаан, 32-річний диригент і композитор.

Навчався у Страсбурзькій та Берлінській вищих школах музики (магістр з композиції у класі Ганспетера Кібурца). Гаан отримав ступінь магістра з диригування в Centro Superior Katarina Gurska в Мадриді (2022–2023), під керівництвом Борха Квінтаса. Гаан спеціалізується на виконанні сучасної музики, відвідав численні майстер-класи з Жаном-Філіппом Вюрцем, Вільямом Бланком, Тітусом Енгелем, Пітером Рунделем. У 2019–2020 роках Етьєн був артистом резиденції в Каса де Веласкеса, а в 2022 році став лауреатом премії міста Ольденбург (Німеччина). Його твори виконували такі ансамблі, як Hanatsu Miroir (Страсбург), Télémaque (Марсель), Zafraan (Берлін), Oh ton! (Ольденбург), тріо Браувер (Барселона), Страсбурзький філармонічний оркестр і Оркестр Тонкюнстлера (Графенегг, Австрія).

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код