Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
05 грудня

Дискотека 80: Dieter Bohlen, Blue System, Lian Ross

Ціна: 850-2950 грн

Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1
Купити квиток
850-2950 грн
Купити квиток

Квитки на "Дискотека 80: Dieter Bohlen, Blue System, Lian Ross"

05 груд., субота

Про подію

Дискотека 80-х в Києві

В рамках фестивалю «Дискотека 80-х» вперше в Києві відбудеться довгоочікуваний сольний концерт легенди світової поп-музики Дітер БОЛЕНА!

5 грудня 2020 року продюсер, композитор і автор суперхітів виконає всі найвідоміші пісні Blue System і Modern Talking.

Після розпаду Modern Talking в кінці 1987 Дітер Болен створив групу Blue System, беззмінним лідером якої і залишився. За час існування групи, було випущено 13 альбомів, 30 синглів і знято 23 відеокліпи. Blue System стала практично сценічним псевдонімом Дітера Болена. Ім'я Дітера Болена, одного з найпопулярніших і успішних музикантів, композиторів, продюсерів і виконавців, назавжди увійшло в історію сучасної поп-музики і зробило його живою легендою. Кожен концерт Дітера Болена - це справжній приголомшливий свято для шанувальників його творчості. Грандіозне шоу, наповнене неймовірною енергетикою, що заводить глядачів з перших акордів його безсмертних хітів, буде доповнено виступом диско діви - Ліан Росс (жоден збірник хітів «Диско 80-х» не обходиться без цієї співачки).

Дітер Болен написав велику кількість музичних творів і співпрацював з величезною кількістю музичних виконавців. Всього в багажі музиканта робота більш ніж з 70 виконавцями, серед яких Томас Андерс, Бонні Тайлер, Сі Сі Кетч, Кріс Норман і багато інших.

5 грудня Київ не втомиться танцювати і підспівувати улюбленому Дітеру, адже майже кожен житель нашої країни старше 25 років знає тексти всіх його суперхітів!

Це буде свято для всіх любителів ДІСКО.Ви не повинні це пропустити!

Попереднє замовлення