Категорії Інформація
Каси Додати подію
01 березня 2024

Що жiнцi добре, то мужику кредит

Ціна: 290-540 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
Купити квиток
290-540 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Що жiнцi добре, то мужику кредит"

Тривалість події — 120 хвилин.
01 бер., пʼятниця

Про подію

ДИВНІ ЛЮДИ. ЩО ЖІНЦІ ДОБРЕ, ТО ЧОЛОВІКУ КРЕДИТ в Києві!

Чекаємо на вас 1 березня 2024 року о 19:00 в Будинку архітектора.

Продовжуємо підтримувати та допомогати один одному. Для психоемоційного розвантаження запрошуємо на легкі комедійні вистави від театру «ДИВНІ ЛЮДИ».

Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 17 листопада 2023 року, актори театру «ДИВНІ ЛЮДИ» зберуться на одній сцені, щоб поговорити про те, що було важливим у мирному житті і обов’язково буде, а також порадувати глядача, розсмішити і зарядити гарним настроєм. Не пропустіть комедію «Що жінці добре, то чоловіку кредит» 17 листопада 2023 року в Києві! Ця комедійна постановка урізноманітнить ваш вечір і запам'ятається надовго!

Є в нашому театрі традиція збиратися з хлопцями на сцені та грати чоловічу виставу для жінок. І щоразу це нові проблеми, нові розмови про наших дам.

Всі ми, і чоловіки і жінки, маємо деякі омани щодо один одного. Прийнято вважати, що жінки люблять побалакати, та ось тільки багато чоловіків у цьому плані нічим не поступаються. Тому продовжуємо тему чоловічих розмов про стосунки із прекрасною половиною людства. Промиємо «кісточки» та обговоримо всі слабкі та сильні сторони взаємин. Адже кожній статі необхідно знати свої сильні сторони… щоб зуміти посміятися з своїх слабкостей!

Чому варто піти на виставу від театру «ДИВНІ ЛЮДИ»?

Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.

Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися більше про себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя.

Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано.

Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «ДИВНІ ЛЮДИ». Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди - це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само, це унікальне поєднання того, що вистави відбуваються у взаємодії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр «ДИВНІ ЛЮДИ».

Панове, запрошуємо Вас в незвичайний, але повний харизми театр «ДИВНІ ЛЮДИ»!

Вистава українською мовою. Обмеження за віком 16+

До зустрічі! Все буде Україна!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код