Рус Укр Eng
Категорії Інформація
27 листопада 2020

ДИВНІ ЛЮДИ. ТАНЦУЮЩИЕ НА ГРАБЛЯХ

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
Ціна: 250-450 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7

Про подію

З 24 по 29 листопада діє знижка 50% на другий квиток за промокодом black50

  • Сценарій: Артем Новиков, Юрій Громовий, Віталій сердито
  • Режисер: Артем Новіков
  • Актори: Артем Новиков, Юрій Громовий, Віталій сердито

Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?

  1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
  2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
  3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

Вченими було виявлено, що завдяки ділянці мозку, розташованому у нас прямо за бровами, ми вчимося на помилках - своїх або чужих. Намагаємося не повторювати їх - «не наступати двічі на одні й ті ж граблі», як кажуть в народі. Чому ж деякі «наступають»?

Лінь - ось що штовхає людей туди, де вони знову відчувають досаду і біль. Будь-яка неприємна ситуація, що повторюється з вами більш ніж один раз, оголює лінь вашого розуму. Так відбувається, тому що стикаючись з проблемою, мозок, по своїй ленивости, послужливо підсовує готовий шаблон поведінки.

Розумовий процес людей, які весь час наступають на одні й ті ж граблі, схожий на заїла пластинку. Хом'якове колесо - доля будь-якої людини з інертним розумом. Ну, хто вам сказав, що має бути саме так? Чому ваше життя зобов'язана бути схожим на картинку пропоновану рекламою.

Як же вийти з цього порочного кола і перестати наступати на одні й ті ж граблі? Треба змусити себе думати і аналізувати ситуацію. І зробимо ми це прямо на сцені.

Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «Дівнi люди» Артема Новикова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання того, що відбувається дії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилася на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр Дивні люди.

Господа запрошуємо Вас в відчайдушний, але повний харизми театр «Дівнi люди»!

Вистава російською мовою

Обмеження за віком 16+

Попереднє замовлення