Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
18 вересня

Дивні люди. У сексі тільки дівчата

Ціна: 200-450 грн

Будинок Архітектора
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
Купити квиток
200-450 грн
Купити квиток

Квитки на "Дивні люди. У сексі тільки дівчата"

Тривалість події — 120 хвилин.
18 вер., пʼятниця

Про подію

Дивні люди. У сексі тільки дівчата в Києві

Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 18 вересня, актори театру «Дивні люди» зберуться на одній сцені, щоб порадувати глядача, розсмішити і зарядити хорошим настроєм. Не пропустіть життєву комедію «У сексі тільки дівчата» (Оновлена ​​версія спектаклю) в Києві! Ця комедійна постановка урізноманітнить ваше вечір і запам'ятається надовго!

Чому варто піти на виставу від театру Дивні люди?

  1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
  2. Можливість легко і невимушено провести час. Дізнатися себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя
  3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано

Рівно 5 років пройшло з прем'єри даного спектаклю. Змінилася життя, помінялися актори, ми виросли, змінився погляд на багато речей. У зв'язку з цим ми вирішили переписати даний спектакль. Вийшов абсолютно новий спектакль зі старою назвою. Тому запрошуємо Вас на стару Прем'єру UPDATED версія 2.0.

Веселі, часом до сліз, чоловічі розмови про відносини з прекрасною половиною людства і звичайно ж про кохання. Хочете дізнатися чому хлопцям складно знайомитися з дівчатами, які у нас еротичні фантазії, прощають жінки зраду і багато іншого. А так же неформальний гумор на тему зустрічей, знайомств, перипетій сімейного життя і виховання дітей.

Як завжди життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру Артема Новикова, Юрія Громового та Віталія Сердітова. Відверті діалоги, іскрометні жарти і реалістичні перевтілення акторів на сцені подарують масу задоволення.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само це унікальне поєднання того, що відбувається дії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилася на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр Дивні люди.

Господа запрошуємо Вас в відчайдушний, але повний харизми театр «Дівнi люди»!

Вистава російською мовою

Обмеження за віком 16+

Попереднє замовлення