Категорії Інформація
Каси Додати подію
09 - 10 грудня 2022

Дизель Шоу. Новий Рік.

Ціна: 550-2000 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "Дизель Шоу. Новий Рік."

09 груд., пʼятниця
10 груд., субота

Про подію

Зустрічайте Новий рік із "Дизель шоу. Новий рік" у Києві

Команда "Дизель шоу" запрошує всіх відсвяткувати 2023 рік у залі Жовтневого палацу, подивившись їхню нову програму "Дизель шоу. Новий рік" 9-10 грудня. Захід націлений на те, щоб зігріти глядачів у зимовий вечір гумором і допомогти фінансово ЗСУ.

Нагадаємо, що з кожного концерту частина коштів надсилається до БО "Дизель Фонд", який регулярно підтримує збройні сили України. Тож кожен, хто відвідає шоу, стане не просто учасником веселої події, а й наблизить перемогу нашої країни. Більше подій у жовтневому дивіться на нашому сайті.  

"Дизель шоу" - найкращі новорічні номери

Концерти, пронизані добротою і патріотичними жартами, дивовижними й неймовірними історіями, полюбилися публіці ще 2015 року. А у 2016 році команда гурту зриває 2 аншлаги, і саме тоді вона закріплює свої позиції у вечірніх програмах на українських телеканалах.

Сьогодні кожне їхнє нове шоу — це велика і довгоочікувана подія, яка супроводжується гумористичною атмосферою. Але особливим концертом "Дизель шоу" буде в Новий рік і ми рекомендуємо не пропустити його. А офіційні квитки вже доступні на цій сторінці для придбання. 

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код