Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 - 12 березня 2023

Дизель Шоу Весна буде!!!

Ціна: 550-2000 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Вибрати дату

Замовити квитки на "Дизель Шоу Весна буде!!!"

10 бер., пʼятниця
11 бер., субота
12 бер., неділя

Про подію

Запрошуємо на концерт «Дизель Шоу» під назвою «Весна буде!» у Київ

Минулого року в українців вкрали весну й з того часу наш народ виборює свою Незалежність та право бути українцями. Та команда «Дизель» впевнені, що цього року в нашій країні розквітне весна й прийде Перемога. З вірою в краще та з великою впевненістю вони презентують 10-12 березня свою нову програму «Весна Буде!» у Жовтневому Палаці.

Ми запрошуємо всіх й кожного долучитися до події та привітати Переможну весну. Купити квитки ви маєте змогу на цій сторінці – це просто й безпечно. Та не забувайте, що кожен викуплений квиток – донат для ЗСУ.

А ось всі події Жовтневого Палацу ви можете переглянути в афіші.

Про програму «Весна буде!»

Новий концерт перенесе кожного глядача в історії, від яких в окупантів буквально підгорає. На гостей шоу чекають нові образи та герої, гумористичні сюжети з присмаком іронії та сарказму. Та, звичайно, ви ще побачите традиційних персонажів, без яких «Дизель Шоу» зовсім не «Дизель Шоу».

Що ще? Буде для вас сюрприз. І повірте, ви будете хапатися за животи від сміху! 

Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Олександр Бережок, Яна Глущенко, Євген Гашенко, Юлія Мотрук, Дмитро Танкович та багато інших артистів чекають вас у Жовтневому Палаці. До Перемоги! 

Артисти
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код