Категорії Інформація
Каси Додати подію
Догоридригом
29 квітня 2023

Догоридригом

Ціна: 200 грн

Театр Юного Глядача (ТЮГ)
вул. Липська, 15/17
Купити квиток

Замовити квитки на "Догоридригом"

Тривалість події — 120 хвилин.
29 квіт., субота

Про подію

“Догоридригом” в Києві!

У Театрі на Липках відбудеться вистава “Догоридригом” в Києві! Друзі, а чи любите ви своїх бабусь? Певно, що так! Але чи завжди слухаєтесь? От і наша маленька Ліза була дуже неслухняною: справжня вередуха та капризуля. Дійшло до того, що бабуся сама вирішила втекти від неї. Виявилося, що таких бабусь-втікачок є чимало, вони вирішили об’єднатися і жити разом без своїх “дорогоцінних” онуків і онучок.

Вистава-гра в театрі на Липках

От тут Ліза і зрозуміла, що її бабуся дуже тепла, добра та смачно готує. А без неї життя вже зовсім не таке, дитинство - не дитинство. Тому наша горе-онучка вирішила повернути свою любу бабусю. А тут ще виявилося, що старенька потрапила під чарівний дощ і тепер її треба буквально рятувати. Та й про інших бабусь теж варто  подбати. У цю важливу подорож Ліза вирушить не сама, а у супроводі вірних друзів - Красуні і доброго Розбійника. А наші маленькі глядачі зможуть спостерігати за усіма пригодами та допомогти нашим героям повернути все назад - з голови на ноги. Адже ніколи не може так бути, щоб загубились бабусі!

Захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на виставу “Догоридригом” в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше вистав в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Куди піти з неслухняними онуками в Києві? На виставу “Догоридригом”!

  1. Весело провести час з дитиною
  2. Обговорити вчинки героїв
  3. Делікатно натякнути
  • Тривалість вистави - 1 година
  • Рекомендований вік - з 5 років
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код