Категорії Інформація
Каси Додати подію
07 жовтня 2023

ENNIO MORRICONE. НАЙКРАЩЕ

Ціна: 350-500 грн

Київський культурний кластер "Краків"
Русанівська набережна 12/2
Купити квиток
350-500 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "ENNIO MORRICONE. НАЙКРАЩЕ"

Тривалість події — 120 хвилин.
07 жовт., субота

Про подію

Найпопулярніший композитор усіх часів!

Енніо Морріконе — один із найвизначніших і найулюбленіших композиторів, який вплинув на історію кінематографа. Його фільмографія налічує понад 450 фільмів, відзначених різними преміями та нагородами, десятки фільмів, які стали культовими в Італії, Франції та Голлівуді.

Його приголомшливі композиції знає кожен, хто хоч раз дивився такі шедеври світового кіно як: «Одного разу в Америці», «Професіонал», «Хороший, поганий, злий», «Одного разу на Дикому Заході», «Недоторканні» (премії «Золотий глобус» "Греммі"), "Малена", "Декамерон", "Лоліта", "Вбити Білла", "Легенда про піаніста", та багато інших.

Більше того, легендарний італієць отримав у Голлівуді прізвисько Кіношного Моцарта. Одна з його останніх робіт - музика до картини Квентіна Тарантіно «Безславні виродки».

У перекладенні для духового оркестру прозвучать хіти видатного італійського композитора сучасності з фільмів "Хороший, поганий, злий", "Одного разу в Америці", "Місія",  "За жменю динаміту", "Приходь одного вечора повечеряти", "Новий кінотеатр Парадиз",  "Недоторканні", "Професіонал", "Легенда про піаніста".

Національний академічний духовий оркестр України, який налічує понад 60  музикантів, подарує Вам ненабутні враження! Концерт складається з 2-х відділень та супроводжується відеорядом з кінофільмів на великому екрані.

Диригент: заслужений артист України ОЛЕКСІЙ РОЩАК

Київський культурний кластер "Краків" вул. Русанівська набережна 12/2

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код