Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Er.J. Orchestra
10 жовтня 2021

Er.J. Orchestra

Ціна: 220-650 грн

Національна музична академія Чайковського
м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
Купити квиток
220-650 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Er.J. Orchestra"

Тривалість події — 120 хвилин.
10 жовт., неділя

Про подію

10 жовтня відбудетьсяКонцерт легендарної групи Er.J.Orchestra, що її творчість склалася ще 30 років тому.Роком створення групи вважають 1989р. На той час естетика Er.J.Orchestra була унікальною для української сцени тим, що вони грали переважно акустичну музику, щобазується на інтерпретації та відтворюваннi середневічнихта славянских мотивів, що їх органічно поєднували з народним, джазовим і академічним звучанням. Er. J. Orchestra був відмінний тим, що використовував широку палітру музичного звучання, від народних інструментів, класичних акустичних та різних перкуссій, що дозволяло створювати унікальне звучання, особливе емоційне забарвлення, та цікавий змістовний контекст.

Повернення на велику сцену Er.J.Orchestra відбудеться з проектом DUB WIRE EXPERIENCE– це яскраві композиціїв стилістиці world music із сучасними інтонаціями, та інтуїтивно-імпровізаційним вокалом Maria Kebu.

Така трансформація етнічного та сучасного матеріалу, через особисте осмислення, створює унікальний музичний простір DUB WIRE EXPERIENCE .

Консерватория 10.10.2021 р., 19:00

Er.J.Orchestra

DUB WIRE EXPERIENCE

Ведучій концерту – Олексій Коган

Попереднє замовлення