Категорії Інформація
Каси Додати подію
Благодійний майстер клас "Танець сили"
18 лютого 2023 сб. 13:00

Благодійний майстер клас "Танець сили"

Ціна: 400 грн

Event hall Signal
вул. Жилянська, 97
Купити квиток
До події залишилося 10 днів 4 години 16 хвилин
Благодійний майстер клас "Танець сили"
13:00 18 лютого
Event hall Signal
вул. Жилянська, 97

Про подію

18 лютого в Києві відбудеться зірковий благодійний майстер-клас “Танець сили” для жінок

Захід проведуть Олександр Прохоров, Катерина Бєлявська та Світлана Субочева

У суботу, 18 лютого, у танцювальному залі Event hall Signal (вул. Жилянська, 97) відбудеться вже другий благодійний майстер-клас соціального проєкту для жінок “Танець сили”. Це захід про те, як розвивати свою жіночність, де знаходити натхнення та силу і як за допомогою танцю отримувати такі необхідні позитивні емоції. Початок - о 13:00. Вартість вхідного квитка, який можна придбати на сервісі Kontramarka.ua, - 400 грн. Виручені від події кошти будуть передані на потреби ЗСУ, окрім організаторських.

На учасниць чекає насичена програма з майстер-класами від зіркових танцівників, чимало приємних сюрпризів і подарунків від партнерів.

Своєю майстерністю з дівчатами ділитимуться Катерина Бєлявська - учасниця та хореограф проєкту “Танці з зірками”, режисер-постановник, акторка, практик арт-терапії та педагог; Світлана Субочева - співачка та танцівниця, засновниця двох вокальних проєктів "Nakolina" ta "SVITLA", танцівниця балету Макса Барських, “Жіночого Кварталу”, студії “Квартал 95”, викладачка стилю high Heels. І, вже традиційно, до майстер-класу долучиться Олександр Прохоров - танцівник, хореограф, срібний призер “Танців з зірками” та ідейний натхненник проекту.

“Наш благодійний проєкт «Танець сили» зроблений з любовʼю, для дівчат та жінок з різних сфер. У цей непростий час жінка розкриває свою неповторну жіночу силу, віру та підтримку для чоловіків. Ми хочемо продовжувати допомогати вам розкривати свою жіночність, позбавлятися стресу та робити важливу справу разом — підтримувати наших захисників!”, - коментує ініціаторка проєкту Тетяна Писанко, продюсерка найпопулярнішого танцювального шоу країни.

Не пропустіть “Танець сили” вже 18 лютого!

Партнери заходу - Ems_nostress та SASHA MERREY.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код