Категорії Інформація
Каси Додати подію
03 грудня 2022 сб. 17:30

Дизель Шоу. Зігріємо гумором!

Ціна: 550-2000 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
550-2000 грн
Купити квиток
До події залишилося 3 дні 20 годин 59 хвилин
Дизель Шоу. Зігріємо гумором!
17:30 03 грудня
Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

«Зігріємо гумором!»

«Дизель Шоу» знову на сцені Жовтневого палацу! Розпочинаємо зиму разом із найкращою та найтеплішою гумористичною командою країни. «Дизелі» продовжують тримати свій фронт — далі підносять бойовий дух глядачів і допомагають Збройним силам України.

Уже 2 та 3 грудня команда виступить із новою програмою. Найактуальніші історії, бо автори «Дизель Студіо» не втрачають пульс сучасних подій та інтерпретують їх у номери. Знайомі герої, які разом з усіма українцями живуть пліч-о-пліч в одних реаліях.

І, звісно, улюблені актори, які підтримують, заряджають, надихають, втішають і налаштовують на перемогу.

Сміємося з недолугих спроб ворога нас залякати. Бо тепер нас можна тільки ще більше розлютити для добрячої відсічі. Зігріваємося з найріднішими справжнім українським гумором. Лише так можна подолати сувору зиму.

На зимові концерти «Дизель Шоу» вас запрошують Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Євген Сморігін, Юлія Мотрук, Євген Гашенко, Дмитро Танкович та Яна Глущенко. Абсолютно нові програми два дні поспіль. Традиційно здійснюємо телезапис, аби кожен у будь-якому куточку планети зміг побачити круті прем’єри.

Тож 2 та 3 грудня збираємося в МЦКМ (Жовтневий палац) і розпочинаємо бойову зиму разом! На початку концерту глядачі дружно тицяють дулі в бік кремля! Піклуємося про безпеку кожного глядача й нагадуємо, що в палаці працює бомбосховище. Разом безпечно перечекаємо всі ймовірні тривоги й далі продовжимо запальний концерт.

Обов’язково допоможемо військовим Збройних сил України! Команда традиційно передає частину коштів на потреби наших оборонців, а ще невпинно продовжує збір до Благодійної організації «Дизель Фонд». Спільними зусиллями рухаємося до масштабної мети — мільйон доларів для Збройних сил України.

Теплий гумор «Дизель Шоу» зігріє кожного!

Артисти
Інші дати
02 груд., пʼятниця
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код