Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Гала-концерт
28 вересня 2021 вт. 18:30

Гала-концерт

Ціна: 100-350 грн

Театр опери і балету для дітей та юнацтва
вул. Межигірська, 2
Купити квиток
100-350 грн
Купити квиток
До події залишилося 5 днів 2 години 43 хвилини
Гала-концерт
18:30 28 вересня
Театр опери і балету для дітей та юнацтва
вул. Межигірська, 2

Про подію

Гала-концерт переможців першого міжнародного конкурсу  вокалістів “Овації семи континентів” в Києві!

28 вересня 2021 року в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва відбудеться довгоочікуваний гала-концерт переможців Першого міжнародного конкурсу вокалістів ім. Джорджіо Мерігі «Овації семи континентів» в Києві! Наш театр є одним з співорганізаторів конкурсу для молодих виконавців оперного мистецтва, аби зробити цей напрям ближче для глядачів і знайти найталановитіших молодих оперних співаків світу. Відбіркові тури тривали у Італії, Польщі, Україні і Греції,  і ось, нарешті, кращі з кращих вийдуть на одну сцену у столиці України!

Виступ переможців конкурсу оперного вокалу

Ці вокальні змагання названо на честь видатного оперного співака, італійця Джорджіо Мергіні. Його доля склалася так, що він переміг у конкурсі молодих виконавців ще у юному віці, і з того часу його зірка на небосхилі світової опери стала підійматися все вище і вище. Наші переможці довели своє право гордо носити високе звання під час відбіркових турів, півфіналу, який відбувся в Харкові, і неймовірного фіналу, який ми вітали у Києві. Не пропустить можливість відвідати заключний гала-концерт і переконатися, що Україна здатна гідно представляти свої оперні таланти на найвищому рівні.

Щоб потрапити на гала-концерт переможців Першого Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Джорджіо Мерігі «Овації семи континентів» в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте на нашому сайті.

Де послухати молодих оперних виконавців в Києві? На гала-концерті “Овації семи континентів”!

  • Кращі європейські виконавці
  • Переможці міжнародного конкурсу
  • Майбутні зірки світової опери
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення