Рус Укр Eng
Категорії Інформація
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
Группа «КИНО»
25 лютого 2022 пт. 19:00

Группа «КИНО»

Ціна: 1100-4000 грн

Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1
Купити квиток
1100-4000 грн
Купити квиток
До події залишилося 27 днів 11 годин 38 хвилин
Группа «КИНО»
Тривалість події — 60 хвилин.
19:00 25 лютого
Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1

Про подію

Гурт "Кіно" у Києві!

25 лютого 2022 року у київському Палаці спорту відбудеться концерт гурту “Кіно”. Фанати досі не можуть повірити у те, що трапилося, але це факт - гурт “Кіно” знову виступає з концертами. Через тридцять років піонери російського року повертаються майже золотим складом. Лідер-гітарист “Кіно” Юрій Каспарян, басисти Ігор Тихомиров та Олександр Тітов акомпануватимуть, а співатиме Віктор Цой. Це не друкарська помилка - голос лідера гурту “Кіно” оцифрований і прозвучить у залі київського Палацу спорту.

Легенда російського року у Палаці спорту

Нові технології дозволяють не лише почути голос Віктора Цоя. Візуальні ефекти на концерті включають анімацію, архівні зйомки, рідкісні та унікальні кадри, малюнки та нариси Цоя, обкладинки альбомів гурту “Кіно”. Все це змонтовано та синхронізовано.

 Один із продюсерів шоу – син лідера “Кіно” Олександр Цой. Візуальні спецефекти приємно здивують шанувальників гурту. Фактично разом із концертом їхній увазі буде запропоновано повнометражний фільм, створений Firecat Films. Не пропустіть зустріч із ностальгією.

Захід проводиться з дотриманням усіх карантинних норм відповідно до постанови МОЗ. Щоб потрапити на концерт гурту “Кіно” у Києві, купуйте квитки на нашому сайті та у касах міста. Ще більше концертів в афіші Києва шукайте у нас на сайті.

Куди піти у Києві у лютому? На концерт гурту “Кіно” у Палаці спорту!

  1. Пісні, які з дитинства знаєш напам'ять.
  2. Максимальний ефект присутності.
  3. Оцифрований голос Віктора Цоя.
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення