Рус Укр Eng
30 травня чт. 19:00

Лебединое озеро

150-2900 грн

Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50
Купити квиток
150-2900 грн
Купити квиток
До події залишилося 5 днів 20 годин 1 хвилина
Лебединое озеро
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 30 травня
Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50

Про подію

30 травня на історичній сцені Національної опери України – балет «Лебедине озеро» у виконанні прими-балерини театрів LaScala та Бостон балет PetraConti.

Петра Конті (Petra Conti) вже танцювала на головній історичній сцені України, своєю унікальною технікою та енергією вона підкорила як глядачів, так й українських артистів балету. 30 травня італійка Петра знову вийде на сцену Національної опери України у образі Одетти й Оділії. 

Запрошена артистка  Петра Конті (Petra Conti) – свою карєру почала у знаменитому театрі La Scala, де згодом отримала звання прими-балерини La Scala. З 2013 року  Петра переїхала до США й стала примою балериною Бостонського балету. Вона обдарована від природи неймовірними балетними даними і тонкою жіночою красою. У 2014 році балерина була удостоєна звання Посла італійського танцю в світі. 

Шановні глядачі, звертаємо Вашу увагу!

У зв’язку із травмою Олександра Стоянова, 30 травня відбудеться заміна, партію принца Зігфріда виконає інший артист, ім’я якого ми оголосимо вже найближчим часом.

 Про виставу: «Лебедине озеро» – світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме ця вистава у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів. Балет створено за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбартсвоїмпрокляттямперетворив на лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла й темряви, Одетти з Оділією. Де добро торжествує над злом.

Лібрето: Володимира Бегичева і Василя Гельцера

Музика: Петра Чайковського

Хореографія: Анатолія Шекери.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99