Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Машина времени
11 листопада 2022 пт. 19:30

Машина времени

Ціна: 899-3999 грн

Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
899-3999 грн
Купити квиток
До події залишилося 382 дні 0 годин 39 хвилин
Машина времени
19:30 11 листопада
Палац Україна
вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

«Машина времени» в Києві!

11 листопада 2022 року у Національному палаці культури «Україна» відбудеться концерт культового гурту «Машина времени» в Києві з програмою "THE BEST"

Здавалося, що «Машина времени» була завжди, а її пісні знає на пам'ять не одне покоління, тому і композиції 70-хх, і композиції 2000-х співають усі хором. Понад півстоліття музиканти не переривали своєї діяльності, а весь час продовжували створювати, розвиватися, експериментувати та залишатися собою.

Вже понад сорок років Андрій Макаревич, Олександр Кутіков та Валерій Єфремов є постійними учасниками гурту. Разом з ними на сцену виходили такі музиканти як Ігор Хоміч, Олександр Льовочкін, Олександр Дітковський. Всі вони були причетні до створення справжньої легенди і залишили свій слід в історії гурту. Тепер «Машина времени» їде у  Київ, щоб заспівати найкращі пісні для всіх прихильників!

Концерт "THE BEST"

Україна займає особливе місце в творчості гурту. Вперше «Машина времени» виступила у нашій країні на початку 80-хх років і потім, чи не щороку, приїздила до українських шанувальників для обміну шаленою енергетикою та емоціями.

Цього вечора зі сцени Палацу «Україна» звучатимуть найвідоміші пісні, створені за весь час існування гурту. Тільки найкраще і найулюбленіше. Тільки для найближчих друзів та слухачів. Такий концерт неможливо пропустити! Купуйте квитки на концерт «Машина времени» в Києві на нашому сайті та в касах міста.  Ще більше легендарних концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Який концерт неможливо пропустити в Києві? Виступ "Машина времени"!

  1. Усі найкращі пісні в один вечір
  2. Улюблені музиканти кількох поколінь
  3. Поєднання майстерності та драйву

Пісні «Машина времени»

  • “Кто виноват”
  • “Поворот”
  • “Мой друг”
  • “Пока горит свеча”
  • “Он был старше ее”
  • “Марионетки”
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення