Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Моргенштерн 16+ (Киев)
03 червня 2021 чт. 19:00

Моргенштерн 16+ (Киев)

Ціна: 690-4490 грн

Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1
Купити квиток
690-4490 грн
Купити квиток
До події залишилося 27 днів 2 години 24 хвилини
Моргенштерн 16+ (Киев)
19:00 03 червня
Палац Спорту
м. Київ, Спортивна площа, 1
Моргенштерн
Моргенштерн
04 червня, 19:00 Харків 600-2490 грн Купити
07 червня, 19:00 Запоріжжя 550-950 грн Купити

Про подію

Увага! Глядачі, які не досягли 16 років, на концерт не допускаються.

Morgenshtern в Києві!

3 червня 2021 року у Палаці Спорту відбудеться перший сольний концерт Моргенштерна в Києві! Це буде справді вибухова подія для всіх прихильників нового репу, який не знає упереджень і кордонів. Його обговорюють, його ненавидять, йому заздрять, але ніхто не може залишитись байдужим! Музичний феномен і репер нового часу Morgenshtern (Моргенштерн) народився у 1998 році. А вже у 2020-му заявив про себе на весь світ. Від нього шаленіють TikTok блогери в США, він зірка  в YouTube і Instagram, а його треки набирають мільйонні перегляди за лічені години. І можливо, він занадто зухвало і сміливо читає, однак  ще ніхто з його колег не міг похвалитися колабом з Lil Pump. Тим самим, який розірвав  мережу своїм Gucci Gang і дістався третьої сходинки Billboard Hot 100 - офіційного хіт параду США. І якщо це не визнання, то що тоді?

Перший сольний концерт в Україні

Незважаючи на такий стрімкий успіх, Алішер Валєєв досі пише свої хіти у домашній студії, на мікрофон, який подарувала йому мама. А усі скандальні витівки, як то перемога у номінації “Жінка року”, не позбавляють його вміння бути щирим співрозмовником та відрізняти справжні цінності від фальшивих. Моргенштерн вміє робити хайп з себе самого і готовий продемонструвати це в Києві! У столицю України артист привезе свої найкращі хіти, справжнє шоу і скандал. Це варто побачити на власні очі!

Щоб потрапити на концерт Morgenshtern в  Києві, купуйте квитки на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків 490-4490 грн. Ще більше концертів шукайте у нашій афіші Києва.

Який концерт не можна пропустити в Києві? Сольний виступ Morgenshtern!

  1. Скандально відомий репер і відеоблогер
  2. Автор топових хітів
  3. Зірка світового рівня

Моргенштерн пісні:

  • «El Problema»
  • «Cadillac»
  • «WATAFUK?!»
  • «Новый Мерин»
  • «Lolipop»
  • «Young Hafner»
  • «Делай деньги»
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення