Рус Укр Eng
07 січня вт. 19:00

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик»

200-1550 грн

Палац Україна
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
200-1550 грн
Купити квиток
До події залишилося 112 днів 10 годин 39 хвилин
Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик»
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 07 січня
Палац Україна
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

Олег Скрипка, НАОНІ оркестра та її величність Музика запрошують вас на Головний Різдвяний вечір країни!

Ми знаємо, що ви чекаєте цього свята! На численні прохання, після торішнього аншлагового концерту в Палаці «Україна» неперевершені Олег Скрипка та НАОНІ оркестра знову готують для вас різдвяну програму «на біс»!, наповнену новими колядками, улюбленими хітами та сюрпризами - все, щоб зануритися у казкову атмосферу свята, магії та справжньої живої музики.

Для Олега Скрипки Різдво є особливим святом, яке він не береться порівнювати з жодним іншим – «Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання!».

Святковий концерт 7 січня однієї з кращих творчих колаборацій нашої країни по праву стане «Головним Різдвяним вечором» 2020 року. Цей своєрідний музичний синтез забезпечить унікальність звучання відомих композицій, додасть їм вишуканого шарму та музичної енергії. Тільки-но уявіть – 40 народних інструментів на сцені водночас! Неймовірна ансамблева злагодженість Олега Скрипки та колективу подарує слухачам неймовірні враження. Олег Скрипка виконає колядки та беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень («Очі чорні», «Щедрик» та інші), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.

Приходьте та отримайте насолоду від справжньої живої музики! «Різдвяний вечір №1» 7 січня 2020 року, 19:00, Київ, Палац мистецтв «Україна».

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення