Категорії Інформація
Каси Додати подію
Олег Скрипка. Великий Різдвяний концерт. Щедрик!
14 січня 2023 сб. 18:00

Олег Скрипка. Великий Різдвяний концерт. Щедрик!

Ціна: 250-690 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-690 грн
Купити квиток
До події залишилося 43 дні 9 годин 39 хвилин
Олег Скрипка. Великий Різдвяний концерт. Щедрик!
Тривалість події — 120 хвилин.
18:00 14 січня
Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Головний Різдвяний вечір столиці з неймовірними

Олегом СКРИПКОЮ та НАОНІ-оркестра!

Різдво стає найбільш улюбленим святом українців, що заслужено набуло не лише потаємного християнського змісту, але й пов’язаних з цим святом сподівань, очікувань надзвичайних див.

Бо ж власне саме це свято приховує велику божественну таїну народження Світла, Любовій Життя, що безсумнівно, і є тим дивом з див, яке ми переживаємо щороку, колядуючи та засіваючи щирі вітання і побажання усім славним людям на добро, на радість, на перемогу справедливостіта Божої ласки.

Тай у наш буремний час важких випробувань ми потребуємо любові і злагоди, і витримки якнайбільше.

Зберемося купно до Коляди, до єднання голосів і мрій у Жовтневому Палаці на Святковому Дійстві 14-го січня. На вас чекатимуть фантастичні Олег Скрипки та НАОНІ-оркестра, музиканти якого грають більше, ніж на 40 народних інструментах! Це буде неймовірно душевний та яскравий святковий вечір, наповнений світлом, радістю та, звісно, талантом і величезним досвідом кожного артиста. Не дарма саме цей проект люблять та називають однією з кращих творчих колаборацій нашої країни!

І нехай голоси наші стануть спільно - міцними в радісних Різдвяних Колядках і Щедрівках, несуть нам силу і кріпость духу і плоті. Нехай Український Щедрик лунає гучно по землі, як символ народження нової сильної Вкраїнської Держави.

Переможної коляди вам, щиро і натхненно віддано ваш Олег Скрипка з оркестром світлої волі і усіма побратимами, і всією українською нацією!

Чекаємо на вас 14 січня о 18:00 у МЦКМ (Жовтневий Палац) – найбезпечніший концертний зал Києва, де завжди є СВІТЛО та позитивні емоції!

Захід передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

На нижньому поверсі Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після її закінчення (але не пізніше 20:00).

Слава Україні!

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код