Категорії Інформація
Каси Додати подію
10 вересня 2022 сб. 17:00

Підпільний Стендап. Антон Тимошенко "Жартую".

Ціна: 250-600 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
250-600 грн
Купити квиток
До події залишилося 22 дні 0 годин 19 хвилин
Підпільний Стендап. Антон Тимошенко "Жартую".
Тривалість події — 90 хвилин.
17:00 10 вересня
Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Запрошуємо вас на вечір сміливої української комедії!

“Жартую” - сольний стендап-концерт Антона Тимошенко, який він планував провести ще весною 2022 року, але його довелося перенести через те, що росія це шмат собачого лайна, від якого нам доводиться знову очищати свою територію.

Ось що Антон сам каже про свій концерт: “Чесно кажучи, концерт ”Жартую” я задумував як спосіб трошки відволіктися від політичних тем, бо минулий концерт “Поза політикою” писався складно. Хотілося просто відпочити на сцені разом з людьми. Але вже перед самим туром було важко ігнорувати збірну росії по суїциду на наших кордонах і я додав жарти про потенційну війну. А тепер ми вже прожили чотири місяці війни і я сумнівався чи взагалі треба цей тур. Багато людей написало, що треба. Тому план такий: я беру свій довоєнний матеріал, додаю актуальних аналогій, компліментів для ЗСУ, образ та принижень для росіян (і деяких європейців) і їду піднімати вам настрій. А ви після цього веселі та сповнені сил повертаєтесь до роботи і підтримки нашої армії.

Жовтневий палац - це буде мій найбільший сольний концерт і найбільше я вдячний за це ЗСУ, тому всі кошти з цього концерту підуть на українську армію."

П.С, Усі квитки, куплені у Будинок Кіно на концерт "Жартую" будуть повернені. Будь ласка зверніться до свого квиткового оператора.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код