Категорії Інформація
Каси Додати подію
09 жовтня 2022 нд. 17:00

Підпільний Стендап. Настя Зухвала. "Рафінована лють"

Ціна: 300-450 грн

Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
Купити квиток
300-450 грн
Купити квиток
До події залишилося 6 днів 22 години 10 хвилин
Підпільний Стендап. Настя Зухвала. "Рафінована лють"
Тривалість події — 90 хвилин.
17:00 09 жовтня
Жовтневий палац
Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Про подію

Вітаю, Київ!

З тих пір, як російські окупанти почали своє самовбивче турне на нашу землю, я теж не сиділа без діла. Першу частину своїх «гастролів» я провела в селі, що виявилось вкрай продуктивним часом. Дивина та й годі, з Києва поїхала Дєрская, а повернулася Зухвала. Окрім нового псевдоніму, я привезла з собою ще й новий сольник - «Рафінована лють». І ця лють вже побачила десятки міст в Україні та Європі. Тепер настав час кульмінації - фінальний сольний концерт в МЦКМ Жовтневий Палац, 9 жовтня о 17.00. Найбільший в моєму довоєнному і післявоєнному житті.

Що таке «Рафінована лють»? Це година відрефлексованої ненависті до наймерзенніших ворогів в галактиці, де доказова база - сформована і вивірена. Що ще? Історія нової реальності, дерусифікації та різкого підвищення національної самосвідомості, яким так посприяли повітряні тривоги і крилаті ракети.

У минулому, ви могли мене бачити на сцені Підпільного стендапу, в телепроектах Жіночий квартал, Гуднайт Клаб, а також, як коментаторку Богині шоппінгу. Приходьте познайомитись з новою покращеною версією, за свіжими емоціями та підвищенням рівню русофобії.

Та головне, весь цей неймовірний тур, як і можливість продовжити займатись творчістю - не був би можливий, якби не подвиг Збройних Сил України. Отже, ми з Підпільним Стендапом, матимемо за честь передати 100 відсотків на потреби української армії.

Приходьте лютувати разом, і бонусом, якась частка нашої люті влучить прямо в мерзенний писок ворожої цілі!

*вхід для бійців ЗСУ та ТРО - безкоштовний (за попереднім записом).

*у разі початку повітряної тривоги концерт буде зупинено, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. по закінченню тривоги концерт буде продовжено. в залежності від тривалості тривоги концерт може бути перенесено на іншу дату. якщо повітряна тривога розпочинається пізніше, ніж за годину від початку концерту, концерт може вважатися завершеним.

*мова заходу - українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код