Рус Укр Eng
Salida Cruzada - 8 шагов танго
14 грудня Пт. 19:00

Salida Cruzada - 8 шагов танго

Продаж квитків на цю дату зупинено
Але ви можете вибрати іншу дату, натиснувши сюди
200 грн

Палац «Україна»
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Salida Cruzada - 8 шагов танго

Про подію

Пристрасть і чуттєвість в п'єсі Salida Cruzada - 8 кроків танго

Ця подія відбудеться 14 грудня 2018 року, допомагаючи зануритися в атмосферу не тільки зими, але і романтики в Україні, якими повниться кожна дія цього спектаклю. «Salida Cruzada» - це розповідь про найдавнішу в світі науку - танці, які здатні перетворити життя простої людини в щось більше, наповнити її змістом, новими емоціями і відчуттями. Купити квитки на дану п'єсу варто вже зараз, вибравши підходяще місце. Ціни на них варіюються від 200 до 220 гривень. А сам спектакль буде відбуватися на сцені Палацу Україна.

Гармонійне поєднання музики, танцю і любовної історії на сцені в Києві

«8 кроків танго» - це повість про те, як швидко і раптово закохатися, як прожити цілу історію кохання за кілька танцювальних па. Все починається в невеликій студії, де молоді пари знаходять у своєму вчителя не просто танцювального, але і справжнісінького психологічного гуру. Він розповідає їм про те, що освоєння восьми основних танцювальних кроків - це не що інше, як шлях до пізнання свого партнера і зближення з ним. А тому не дивно, що пари закохуються одне в одного і починають відчувати хімію між собою не тільки на паркеті, а й у житті, проживаючи раптово спалахнувшу закоханість і все її кроки до самого кінця.

Ролі виконують:

  • Руслан Сокольник;
  • Лілія Нагорна;
  • Олена Лазович;
  • Юрій Вутянов;
  • Катерина Варченко;
  • Артур Зайцев;
  • Юлія Першута;
  • Андрій Попков та інші.

Тим, хто хоче дізнатися цікаву історію з життя і відчути море ніжних емоцій, цей спектакль безсумнівно піде на користь, зміцнюючи сімейні відносини.

Інші дати
08 бер., пʼятниця
09 бер., субота
22 бер., пʼятниця
23 бер., субота
05 квіт., пʼятниця
06 квіт., субота
Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99