Рус Укр Eng Pol Ital
Категорії Інформація
Каси
Сергій Бабкін (Естонія)
28 травня 2022 сб. 19:00

Сергій Бабкін (Естонія)

Ціна: 16-50 EUR

CatHouse
Tartu maantee 17, 10117 Tallinn, Estonia
Купити квиток
До події залишилося 7 днів 3 години 16 хвилин
Сергій Бабкін (Естонія)
19:00 28 травня
CatHouse
Tartu maantee 17, 10117 Tallinn, Estonia
Сергій Бабкін
Сергій Бабкін
26 травня, 19:00 Вільнюс 16-50 EUR Купити
27 травня, 19:00 Рига 16-75 EUR Купити

Про подію

Сергій Бабкін – український музикант, автор та виконавець власних пісень, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8», учасник легендарного гурту 5`nizza (П'ятниця).

МАГІЯ БУКВ І МУЗИКИ СЕРГІЯ БАБКІНА:

«Тук-тук», «Забери», «Солдат», «#пробач», «#але», «Привіт, Бог», «Де би я» – всі ці та безліч інших пісень стали хітами і дуже полюбилися слухачам. Кожна композиція – мов розмова з другом. Щирий і дуже справжній, без масок і удавання.

Сергій Бабкін по праву вважається одним із найталановитіших, відвертих та харизматичних українських артистів.

13 альбомів, кліпи, зйомки у масштабних українських ТВ-шоу та фільмах, незліченні номінації та перемоги у топових українських преміях: YUNA, «Золота Жар-птиця», M1 Music Awards, «VIVA! Найкрасивіші» та інших. Незважаючи на набуте визнання та любов публіки, творчість Бабкіна стає лише якіснішою та сильнішою. З кожним днем.

Сергій Бабкін – головний романтик на українській сцені, співак та музикант вирушає у великий тур країнами Європи на підтримку України! Усі зібрані гроші будуть направлені до благодійного фонду.

Зокрема, кошти будуть спрямовані на потреби Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний шпиталь», який потребує закупівлі реанімаційного обладнання. За словами керівництва медичної установи, щомісячно таке новітнє обладнання зможе врятувати близько 5000 життів наших захисників та громадянських, які постраждали внаслідок російсько-української війни.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код