Рус Укр Eng
10 листопада нд. 19:00

Спляча красуня

200-3100 грн

Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50
Купити квиток
200-3100 грн
Купити квиток
До події залишилося 55 днів 0 годин 46 хвилин
Спляча красуня
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 10 листопада
Національна опера України
м. Київ, вул. Володимирська, 50

Про подію

10 листопада на головній сцені України! Ана Софія Шеллер і Микола Городиський в балеті «Спляча красуня»! Зірки світового балету знову в Києві!

Вони вже підкорили сцени Америки і Європи. І тепер будуть радувати українського глядача. В Києві ви могли їх бачити в парі з кращою балериною України Катериною Кухар і прем’єром Національної опери Стояновим Олександром в балетах «Жизель» і «Лебедине озеро».

Балет «Спляча красуня» — казковий спектакль, чудова феєрія, яка захоплює глядача своєю яскравою і урочистою візуальною складовою укупі з музичною темою авторства великого Чайковського, так і глибинним філософським підтекстом. Балет в трьох діях поставлений за сюжетом відомої всім з дитинства казки Шарля Перро про принцесу, що заснула на сотню років та пробудилась від чаклунського сну тільки від поцілунку прекрасного принца.

Створюючи партитуру для цієї постановки, Чайковський повною мірою розкрив свій легендарний талант, звівши музику для балету з рангу «підлеглого стану» у супроводі танцю, в складне і відкриває нові горизонти твір. Чудова музика, чудові танці та святкові декорації на два з половиною години повертають глядача в чарівний світ дитинства.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення