Рус Укр Eng
В джазі тільки дівчата, або Sugar

В джазі тільки дівчата, або Sugar

05 грудня 2018
середа, 19:00
Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
До події залишилося
75 днів
7 годин
6 хвилин
В джазі тільки дівчата, або Sugar
Тривалість події — 160 хвилин.
19:00 05 грудня
Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Купити квиток

Про шоу

"У джазі тільки жінки, або Shugar"

Культова історія про двох роздовбаїв-музикантів та їх несподівані пригоди у виконанні кращих київських акторів! Відома багатьом романтична комедія про дружбу, мафіозні розборки, творчих людей та їх нелегкий шлях розгорнеться перед столичним глядачем вже 12 січня. Запаморочливі жарти і курйозні ситуації, пікантні подробиці і небезпечні повороти, а також море красивої та запальної музики чекатимуть вас на одній з центральних в столиці театральних сцен.

Всесвітньо відомий сюжет на сцені Театру оперетти

Пориньте в атмосферу США за часів великої депресії: економічна криза, безробіття, епоха гангстерів і всіма улюбленого джазу. Саме в цих умовах змушені виживати двоє друзів, які намагаються заробити на своєму музичному таланті та грають там, де доведеться. "Той, хто служить мистецтву - знає, що значить бути голодним".

Намагаючись сховатися від переслідування бандитів, у пошуках більш райдужних перспектив вони відправляються з Чикаго до Флориди, де починають свою кар'єру у складі жіночого джаз-бенду. Тут вони дізнаються багато нового - про музику, про кохання і про дівчат ...  Поспішайте купити квитки в касах міста або на нашому сайті, а також стежте за афішею театру оперети Києва на kontramarka.ua, щоб завжди знати, чим потішити себе у вихідні!

© utv

 

DILEMMA - Майлав | Прем'єра
Придбати пісню:

В джазі тільки дівчата, або Sugar смотреть онлайн, купить билеты в театр Оперетты, заказать доставку бесплатно