Категорії Інформація
Каси Додати подію
Танцювально-театральна вистава "Саквояж"
21 жовтня 2022 пт. 18:00

Танцювально-театральна вистава "Саквояж"

Ціна: 390-1290 грн

Caribbean Club (Карибиан Клаб)
м. Kиїв, вул. Симона Петлюри, 4
Купити квиток
390-1290 грн
Купити квиток
До події залишилося 24 дні 20 годин 15 хвилин
Танцювально-театральна вистава "Саквояж"
18:00 21 жовтня
Caribbean Club (Карибиан Клаб)
м. Kиїв, вул. Симона Петлюри, 4

Про подію

Танцювально- театральна вистава.

Українському Театру Танцю Форсайт, який відомий не тільки в Україні, а й у багатьох країнах, Європи, Азії та Америки виповнюється 16 років! 23 країни вже відвідано! Команда Форсайт: «Нам потрібні не подарунки у наш День Народження, а наша справа. Ми об’єднуємось далі та пропонуємо Вам долучитись задля допомоги нашим доблесним ЗСУ. Скористайтесь можливістю зробити добру справу і для країни і особисто для себе. Адже враження, які ви отримаєте від нашої вистави, піднімуть настрій, який надасть нових сил рухатись у нашій спільній боротьбі далі»

Запрошуємо Вас поринути у калейдоскоп емоцій та вражень!

Стильна та чуттєва хореографія, від якої неможливо відірвати очей, карколомні, видовищні трюки від артистів циркового мистецтва, сильні вокальні партії та мультимедіа ефекти очікують на Вас, щоб розповісти оригінальну історію двох світів: чорно-білого та кольорового.

Вистава «Саквояж» була створена в Україні та презентована саме в Caribbean club 6 років назад! З того часу «Саквояж» подорожував та отримував овації в Німеччині, Туреччині, Казахстані, Шотландії, Бразилії, Естонії, Швеції, Фінляндії, Італії. Він змінився і ми радо запрошуємо зустрітись знову. Поведемо вечір у теплій, дружній атмосфері.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Заявка на промо-код