Рус Укр Eng
Категорії Інформація
03 квітня пт. 20:00

SUPER DISCO

Ціна: 790-5000 грн

Stereo Plaza (Стереоплаза)
м. Київ, пр-т Валерія Лобановського, 119
Купити квиток
790-5000 грн
Купити квиток
До події залишилося 35 днів 8 годин 23 хвилини
SUPER DISCO
20:00 03 квітня
Stereo Plaza (Стереоплаза)
м. Київ, пр-т Валерія Лобановського, 119

Про подію

Якщо при звуках цих пісень ви не починаєте качати в такт головою та пританцьовувати, вам або менше 18-ти, або ви прилетіли з іншої планети. Касети саме цих виконавців ви перемотували за допомогою олівця. Це їх треки лунали на всіх шкільних та студентських дискотеках. Це під їх пісні ви вперше цілувались та кохались. Нарешті ви знов відчуєте ті самі емоції та зануритесь у атмосферу безтурботної юності. Суперзірки повертаються у Київ та співатимуть для вас на сцені StereoPlaza 3-го квітня.

  • DR.ALBAN! – Як що ви не знали, саме з цього співака почалося домінування шведських продюсерів у світовій поп-музиці. Успіх його хітів був настільки приголомшливий, HELLOAFRICA, ONELOVE та, звичайно, IT’SMYLIFE, лунало майже з кожної праски і в Україні, і в Західній Європі. Тому мільйони людей по всьому світові і зараз знають, що ‘it’smylife – myworries”
  • NOMERCY – ці американські виконавці заробили своє звання інтернаціональних зірок ще в середині 90-х. Їх "WHERE DO YOU GO" і "MISSING" майже три десятиліття є невід'ємною частиною будь-якої дискотеки по всьому світові та звучать в саундтреках популярних фільмів та серіалів.
  • LONDONBEAT– Навіть через 30 років після свого феноменального успіху знаменитий хіт «I’veBeenThinkingAboutYou» продовжує надихати та служити ідеальним освідченням. Якщо не вірите - перевірте на своїх коханих 3 квітня.
  • BADBOYSBLUE – без цього німецького диско-гурту неможливо уявити музику 80-х. Всім хто бажає зануритись в неповторну атмосферу тієї епохи, треба лише послухати перші ноти “You’reAWoman” – працює не гірше за машину часу.
  • Альона Апіна – Муза всіх бухгалтерів, обіцяла іммігрувати з американським хлопчиною, а потім сумувала за Льохою, який поїхав геть на нічній електричці... Сюжети її пісень знають навіть діти. Тисячі корпоративів та хоум-паті пройшли під її саундтрек. Нарешті прихильники дочекались повернення солістки «Комбінації» для того, щоб хором заспівати її хіти.

Увага!  Якщо вас звуть Ксюша, не забудьте зодягнути спідницю з плюша!        

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення