Рус Укр Eng
Категорії Інформація
Інформація щодо карантину у Києві та Україні
Каси Київ
Вечір прем'єр з Катериною Осадчою
16 вересня ср. 19:00

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою

Ціна: 900-4800 грн

Палац Україна
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103
Купити квиток
900-4800 грн
Купити квиток
До події залишилося 38 днів 6 годин 45 хвилин
Вечір прем'єр з Катериною Осадчою
Тривалість події — 120 хвилин.
19:00 16 вересня
Палац Україна
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 103

Про подію

«Вечір прем’єр з Катериною Осадчою» в Києві!

16 вересня 2020 року в Палаці "Україна" в Києві відбудеться улюблене весняне шоу мільйонів «Вечір прем'єр з Катериною Осадчою»! Це справжній подарунок глядачам до нового сезону! Олег Винник, Оля Полякова, MONATIK, Jamala, свіжі хіти улюблених артистів, неймовірні сюрпризи і сучасне телешоу, в якому візьме участь кожен, хто відвідає в цей вечір у Палац "Україна". А бажаючих буде чимало!

Концертне телевізійне шоу

Хто не хоче побачити на зіркові випробування, які влаштує Катерина Осадча своїм гостям! Та й хто ще здатен вивідати усі новини особистого життя артистів, як не вона? Недарма саме під час «Вечір прем'єр з Катериною Осадчою» Вірка Сердючка представила свою нову пісню, Джамала заспівала  з казахським репером Джа Халібом, а Потап і Настя Каменських зробили перші відверті зізнання. І це ще не все! Як можна забути танцювальні змагання Тіни Кароль і Юрія Горбунова? Або майстер-клас з йоги від Наталії Могилевської?

«Вечір прем’єр з Катериною Осадчою» точно знає як приголомшити публіку і ми готові зробити це ще раз! Не пропустіть повернення улюбленого шоу! Ще більше несподіванок та прем’єр! Щоб потрапити на телевізійне концертне шоу «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою»  в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 340 до 4000 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення