Рус Укр Eng
Звуки музики
13 грудня Чт. 19:00

Звуки музики

Продаж квитків на цю дату зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ТЕАТР»
100-300 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Звуки музики
Тривалість події — 150 хвилин.

Про подію

Звуки музики - епічна театральна постановка

Неймовірно душевна і зворушлива історія, що оповідає про вірність принципам і ідеалам, чеснiсть перед суспільством і собою, а також, безсумнівно, щире кохання. На сцені Київського театру оперети ви побачите культовий спектакль, який народився на Бродвеї, вже 20 січня. Влитися з головою в атмосферу дії дозволить дивовижної краси інструментальна музика, звуки якої переплетені так само, як і долі героїв вистави.

в Києві тепер можна побачити відомий у всьому світі мюзикл з Бродвею!

Свого часу ця п'єса була відзначена вісьмома престижними театральними нагородами "Тоні", і тепер жителі та гості столиці зможуть самостійно переконатися в геніальності її сюжету. У центрі подій - дівчина-сирота Марія, яка намагається влаштувати своє життя з підтримкою жіночого монастиря. Незважаючи на її завзятість, настоятелька розуміє, що героїня занадто юна, щоб стати черницею, і вирішує дати їй можливість знайти себе. Для цього Марію відправляють в якості гувернантки у сім'ю, де батько самотужки ​​виховує сімох чудових дітей. Тут героїня відкриває нові сторони життя в суспільстві, вчить дітей співати, і дізнається, що таке справжня любов.

Купити квитки на "Звуки музики" можна вже сьогодні - на нашому сайті, в режимі онлайн, або в касах міста. Слідкуйте за афішею культурних подій Києва на kontramarka.ua, щоб не пропустити жодної масштабної і хвилюючою постановки!

© utv

 

Сповістити мене про старт продажів
Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99