Категорії Інформація
Каси Додати подію
Epolets
На жаль, на даний момент немає активних подій. Більше цікавих подій можна знайти на нашій афіші.
Epolets

Всеукраїнський тур Epolets 2022 !

Український гурт Epolets нарешті представив свій п’ятий альбом і готовий вирушити у Всеукраїнський тур! Вибухові виступи відбудуться у шести великих містах України. І звичайно, ви почуєте усі улюблені хіти артистів, які співають на трьох мовах і не бояться бути різними. Іронічний, епатажний, ліричний - “Еполетс” готовий змінюватись та дивувати щоразу! “Зраджуй”, “Казка”, «rock is dead» наповнюють все навкруги нестримною енергією, якої не буває багато! Так само, як і харизми кожного з музикантів.

Альбом “Діти моря” побачив світ ще у 2017 році, і з того часу ми чекали на новий прорив і нову зустріч з фіналістами талант шоу “Х-фактор”-6! Нещодавно вони представили нову відеороботу “Фрік-шоу”, яка за 9 днів набрала понад 100. 000 переглядів на платформі YouTube і це тільки початок. Цікаво, що кліп зробив сам фронтмен гурту Павло Варениця!

Презентація нового альбому і всі хіти

Історія Epolets почалася одного разу в Одесі, коли Паша, як називають його друзі, завершив професійну кар’єру моряка і повернувся до мрії свого дитинства - зібрати гурт. Спочатку хлопці грали у клубах рідного міста, але цього ставало замало. Тому музиканти вирішили показати себе всій Україні. На той час команда вже могла похизуватися трьома альбомами. Щоправда спочатку їх композиції були суто англомовними. Але відколи ми почули пісні Epolets українською, їх сингли ставали дедалі більш потужними.

Де послухати новий альбом Epolets? На їх сольному концерті! Купуйте квитки на виступ вже зараз.  Адже популярність цих хлопців продовжує зростати і не зупиняється ні на хвилину. Шукай своє місто в афіші на Контрамарці та приходь на шоу, яке ти точно запам’ятаєш!

Тур гурту “Еполетс” на підтримку нового альбому відбудеться у містах:

  • Львів
  • Винниція
  • Київ
  • Одеса
  • Дніпро
  • Харків

Вже цієї весни!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код