Рус Укр Eng
Моя чарівна леді
14 березня

Моя чарівна леді

30-250 грн

Театр оперети
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 53/3
Вибрати дату

Квитки на "Моя чарівна леді"

Тривалість події — 140 хвилин.
14 бер., четвер

Про подію

Краса слова в опереті «Моя чарівна леді»

З чого починається любов? На це питання відповісти досить складно, адже у кожного почуття зароджується по-різному. У мюзиклі «Моя чарівна леді», поставленому на сцені Київського національного академічного театру оперети, головна героїня Еліза Дуліттл завоювала серце свого вчителя філології професора Генрі Хіггінса красивим словом і лагідною вдачею. Але ж усе починалося зі звичайного розмови між вченим-лінгвістом і полковником Пикерингом на тему значення вимови і інтонації, після якого вони уклали парі ...

Про виставу в Києві

Сюжет «Пігмаліона» Б.Шоу ліг в основу багатьох творів. Не оминули його стороною і лібретист А. Дж. Лернер і музикант Ф. Лоу, які подарували світу чудове творіння «Моя чарівна леді». Саме його представить глядачам на сцені Театру оперети в Києві 10 січня 2019 року зіркова команда артистів і постановочної групи. Виростити з маленького паростка прекрасна квітка, зробити ограновування алмазу, а після закохатися у власне творіння - ось як можна описати події, що розгортаються у виставі.
Над п'єсою працював найкращий склад співробітників сфери мистецтва. Практично кожен з них має звання заслуженого або народного діяча України: починаючи від режисера-постановника, яким став Богдан Струтинський, і закінчуючи артистами, що грають в епізодичних ролях. Публіці покажуть свій талант:

  • Л. Доброноженко;
  • С. Наумов;
  • А. Курбанов;
  • Т. Тимошко-Горюшко;
  • А. Кравченко та багато інших.

Такий артистичний склад здатний заволодіти увагою глядача, захопити його в фантастичний, одухотворений, неземної театральний світ. Чудова гра акторів, чуттєва, душевна, емоційна, подарує відвідувачам уявлення чудовий настрій надовго. Заряд позитивною енергією після подібного заходу гарантований.
Отримати порцію захоплення, емоційний підйом нескладно: досить купити в міській касі або замовити по інтернету на сайті Контармарка.ЮА квитки на найцікавіше дійство. Ціна їх, доступна для кожного, варіює від 30 до 250 грн. в залежності від переважного ряду і місця. Не пропустіть можливість провести незабутній вечір, побувати на красивому виставі «Моя чарівна леді».

Попереднє замовлення
Наприклад : +38 099 999 99 99